Jaki jest najlepszy samochód do ślubu? Oczywiście Citroen!

0 299

Jaki jest najlepszy samochód do ślubu? Oczywiście Citroen! Dla członków Poznańskiego Klubu Citroena nie ma w tej kwestii żadnych wątpliwości, a ślubne korowody barwnych kaczek stały się już tradycją.

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu dwojga ludzi i w tym właśnie dniu, wszystko powinno być idealnie: suknia, pogoda, goście, wesele, no i nie pisalibyśmy o tym, gdyby nie chodziło też o samochód ;-) Jaki model wybrać? Najlepiej atrakcyjny i wygodny. Bardzo popularne są pojazdy klasyczne, inne niż wszystkie, samochody, które pięknie prezentują się później na zdjęciach. Nie musimy chyba przekonywać, że modele francuskie słyną z niepowtarzalnego designu, a dla członków i sympatyków Poznańskiego Klubu Citroena, jedynym słusznym wyborem jest model marki Citroen. 22 czerwca Agnieszka i Sebastian jechali do ślubu Citroenem DS, a towarzyszył im piękny korowód kolorowych kaczek. Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy grupa Citroenów towarzyszy parze młodej. Śluby pod znakiem szewronów stały się już tradycją.

Wszystko rozpoczęło się dawno temu od „ślubu córki przyjaciela z klubu”, następnie Citroeny towarzyszyły kolejnym dzieciom i członkom i tak już zostało. Jeśli klubowy ślub, to tylko w towarzystwie 2CV w różnych kolorach i wariantach. Motoryzacyjna oprawa tego dnia musi być przecież wyjątkowa. Kaczkowe korowody odbyły się już między innymi w Poznaniu, Wrześni, Powidzu i Nowym Mieście. Gdy Państwo Młodzi jadą do ślubu 2CV, to nie niemożliwe, by w drodze do kościoła nie towarzyszyło im grono innych kaczek. Piękne towarzystwo Citroenów mieli już m.in. Michalina i Przemek, Anna Maria i Marcin, Diana i Łukasz oraz Diana i Adam, którzy do ślubu jechali czarnym Citroenem BL.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o