Jaki samochód za 500 plus? Renault Clio i nie tylko

7 85

Jakie samochody można mieć z programu 500 plus? Finansowanie wystarczy m.in. na takie modele jak: Renault Clio, Dacia Sandero i Opel Corsa.

Jeszcze w tym roku program 500 plus ma zostać rozszerzony. Od września dofinansowanie będzie dotyczyło nie tylko rodzin wielodzietnych, ale także rodziców posiadających jedną pociechę. Kwotę 500 zł można przeznaczyć na wiele sposobów, a jednym z nich jest samochód. Firma Carsmile zajmująca się wynajmem długoterminowym sprawdziła, jakie pojazdy da się sfinansować z programu 500 plus.

Eksperci Carsmile przyjęli, że miesięczne koszty, jakie zostaną przeznaczone na pojazd wynoszą 1000 zł, czyli wielkość miesięcznej dotacji dla czteroosobowej rodziny. Samochody są wyposażone w podstawowe systemy bezpieczeństwa takie jak ABS, ESP, ESC, system mocowania fotelików ISOFIX, a także klimatyzację i radioodtwarzacz.

Firma Carsmile wzięła pod uwagę wynajem długoterminowy na okres trzech lat, przy przebiegu 1.000 km miesięcznie oraz wkładzie własnym 6.000 zł. Wśród pojazdów dostępnych w tej kwocie znajdziemy takie modele jak: Renault Clio, Hyundai i20, czy Opel Corsa. Cena wynajmu wynosi odpowiednio 924 zł, 978 zł oraz 986 zł miesięcznie. Do 1.000 zł można wynająć również Dacię Sandero lub nieznacznie przekraczając budżet 1.000 zł, nieco większy i bardziej rodzinny model Dacia Lodgy.

Źródło: pomorska.pl

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
6 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
3 Autorzy komentarzy
PawełJakmanTrurl8 Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Trurl8
Gość
Trurl8

Bo w Polsce zamiast przeznaczyć pieniądze na służbę zdrowia, to rozdaje się pieniądze na bezsensowną konsumpcję, czyli 500+. Ale Polacy są przekupni (nawet są jak widać instrukcje jak używać 500+ niezgodnie z przeznaczeniem), dalej będą głosować na dojną zmianę i czekać kilka lat do specjalisty, który ich przyjmie będąc na dyżurze od kilku dni non stop.

Populistyczne rozdawnictwo, z 500+ na czele, poczyni więcej szkód w umysłach Polaków niż okres PRL.
Teraz funkcjonują dwa powiedzenia: „należy się” i „nie opłaca się (pracować)”.

Nie myślałem że na francuskie.pl kiedyś przeczytam o 500+…

Jakman
Gość
Jakman

Panie, na zacofanym zachodzie to dopiero jest rozdawnictwo. U Niemca to nawet dają dotacje na auta. Patrz jakie głupie te narody, zamiast dać więcej koncernom farmaceutycznym.

Trurl8
Gość
Trurl8

Głupie gadanie. Jak jakiś kraj stać, to niech kupuje nawet dla policji Lamborghini jak w Dubaju.
Polski niestety nie stać na takie rozdawnictwo.
A poza tym, jak Niemcy dają dotacje, to po to żeby zrealizować jakiś cel – np. pozbyć się starych diesli, (które potem dzięki 500+ będą jeździć w Polsce).

Jakman
Gość
Jakman

Naszą biedną policję stać tylko na Kia Stinger i BMW 3.
Stare diesle w Polsce dzięki 500+? Toż to komentarz wcześniej było oburzenie, że Polacy kupią za to nowe auta (tego dotyczy artykuł). Coś nie tak z logiką. Prymitywne i niegrzeczne komentarze typu „głupie gadanie” zachowaj dla siebie.

Trurl8
Gość
Trurl8

Skoro komentarz jest głupi, głupkowaty lub głupio-mądry, to dlaczego nie mam napisać że taki jest? To raz.
A dwa, to nie mam nic przeciwko temu, żeby Polacy kupowali nowe samochody. Ale artykuł jest o kupowaniu nowych samochodów za 500+, a temu jestem zdecydowanie przeciwny.
Proponuję czytać komentarze i artykuły ze zrozumieniem, a nie wymyślać sobie niestworzone historie.
P.S. nie przypominam sobie, kiedy przechodziliśmy na „ty”.

Jakman
Gość
Jakman

No to żyj zdrowo, Szanowny Panie :-)

Paweł
Gość
Paweł

Zgadzam się. Artykuły sięgają dna.