Wszyscy testują nowe Renault Megane i Kadjar. Już ponad 3300 testów!

8 4 490

W ramach akcji „365 dni testów Renault”, francuska marka udostępnia swoje samochody dla wszystkich chętnych. W ten sposób można sprawdzić komfort oraz właściwości jezdne modeli Megane oraz Kadjar. Przeprowadzono już ponad 3300 testów.

Jeszcze do końca roku trwa kampania „365 dni testów Renault”, która umożliwia odbycie jazdy testowej modelami francuskiego producenta. W akcji może wziąć udział każda osoba pełnoletnia posiadająca prawo jazdy kat. B. Klienci mają szansę wypróbowania nowego Renault Kadjar z silnikiem Tce 140 oraz Renault Megane napędzanego jednostką TCe 115 lub TCe 140. Do dyspozycji testerów jest 365 kilometrów, które można wykorzystać w dowolny sposób. Łącznie odbyło się już ponad 3300 testów.

Renault przeprowadziło ankietę wśród części testerów, którzy wskazali największe zalety modelu Megane. Jaki wynik? 95% kierowców doceniło kompakt za atrakcyjny i elegancki design z dynamiczną linią nadwozia i charakterystycznymi światłami Full LED. 83% osób uznało Renault Megane za auto dynamiczne, które charakteryzuje się dobrym przyspieszeniem. Z kolei 92% osób zasiadających za kierownicą modelu uważa francuski kompakt za komfortowy m.in. dzięki systemowi MULTI-SENSE, który umożliwia wybór trybu jazdy oraz ustawienie masażu w fotelu. 91% kierowców uważa, że Renault Megane daje im poczucie bezpieczeństwa a 80% ceni zaawansowane technologie takie jak: system Easy Park Assist, który ułatwia parkowanie oraz system kontroli martwego pola.

Źródło: Renault Polska

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
3 Wątki komentarzy
5 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
7 Autorzy komentarzy
RrrKamilaHandlowiecRenaultMirekGrzegorz Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PanHebel
Gość
PanHebel

Śmieszny mnie ta akcja. Na tą jazdę przychodzą młodzi polacy cebulacy pojeździć nowym autem. Pokażcie ile się aut sprzedało dzięki takim testom.

Jakman
Gość
Jakman

Mnie śmieszą takie komentarze jak Twój. Wielka wyrocznia orzekła, że inni to „polacy cebulacy”. Siebie jak określisz? Słyszałeś kiedyś o marketingu, promocji marki i tym podobnych rzeczach?

Mirek
Gość
Mirek

Sam jesteś cebulak ,nie przepraszam „CEBULARZ”,typowy polak ,taki co mu nic nie pasuje

HandlowiecRenault
Gość
HandlowiecRenault

No to masz informacje z pierwszej ręki: klienci po takim teście doceniają auto. One są na prawdę fajne i niezle się sprzedają. Maja rozsądną cenę. Wszyscy są zadowoleni.

Rrr
Gość
Rrr

Tak z ciekawości zapytam, ile procentowo wzrosła sprzedaż tych modeli od czasu wprowadzenia tego testu?

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Jestem posiadaczem auta Renault kadjar z 2016 i powiem szczerze fajne auto dobrze się prowadzi full opcja minusem jest tylko słaby silnik za mało koni pozdrawiam

Grzegorz
Gość
Grzegorz

A jeżeli chodzi o komentarz panie Hebel auto nabyłem w Niemczech bo tutaj mieszkam jest to bardzo popularny model może poprostu Pan zazdrości

Kamila
Gość
Kamila

Mam nowe Renault Megane 1.3 TCe FAP wizualnie samochód super, zarówno z zewnątrz jak i w środku.
Szkoda tylko że RENAULT POLSKA ma w nosie swoich klientów, którzy zakupili samochód i nie chce naprawić samochodu na gwarancji. Samochód wydaje odgłos grzechotki(najprawdopodobniej fabryczna wada sprzęgła) a oni wmawiają klientom że „ten typ tak ma”. Pan w serwisie powiedział aby głośniej słuchać radia wtedy dźwięku nie słychać.