Chat with us, powered by LiveChat

Klasyki Citroena już wkrótce na Retro Motor Show w Poznaniu!

1 205

Przed nami 4. edycja niezwykłego spotkania z historią motoryzacji! Już od 25 do 27 października wszyscy fani klasycznych samochodów, motocykli i pojazdów spotkają się w Poznaniu, aby podziwiać najpiękniejsze egzemplarze XX wieku! Podczas targów nie zabraknie oczywiście stoiska Citroen Klub Poznań oraz Citroen Oldtimer Club Polska z niezwykłymi modelami.

Targi Pojazdów Zabytkowych, co roku przyciągają największych pasjonatów zabytkowej motoryzacji,
chcących zarówno obejrzeć pięknie odrestaurowane auta, jak i kupić wymarzonego klasyka. Właściciele swoich samochodów dopracowują każdy najmniejszy szczegół w swoich pojazdach, aby prezentowane przez nich klasyki cieszyły oczy publiczności, która odwiedzi tegoroczną ekspozycję. Rynek pojazdów zabytkowych w Polsce rozwija się niezwykle dynamicznie, a klasyki stały się nie tylko obiektem westchnie o pasjonatów, ale także doskonałą lokatą kapitału. Jeszcze kilka lat temu samochody takie jak Fiat 126p czy Polonez można było zakupić po bardzo niskiej cenie. Aktualnie pojazdy te z roku na rok zyskują na swojej wartości, a ich ceny dochodzą nawet do 20.000 zł. W ubiegłym roku miłośnicy francuskiej motoryzacji mieli okazję zobaczyć m.in. Citroena 2CV, Dyane, Ami 6, Ami 8, Mehari, DS, czy CX.

Retro Motor Show to wydarzenie, skupiające automobilkluby jak Citroen Oldtimer Club Polska, czy Citroen Klub Poznań, wystawców indywidualnych oraz firmy zajmujące się renowacją klasycznych pojazdów. To z myślą o nich powstała Akademia Renowacji, na której firmy zajmujące się odrestaurowywaniem pojazdów prowadzą wykłady i pokazy, poświęcone różnym etapom prac nad pojazdem. Fachowa wiedza prelegentów oraz ciekawe szkolenia z pewnością przyciągną osoby, które stoją przed wyzwaniem związanym z odnowieniem swojego wymarzonego klasyka.

Podczas Targów będzie można obejrzeć strefę Retro Tunningu, na której zwiedzający zobaczą samochody właścicieli, którzy postanowili zmodyfikować wybrane parametry swoich klasyków. Dzięki wprowadzonym modyfikacjom auta mają nie tylko lepsze osiągi, ale także stają się wyjątkowymi i niepowtarzalnymi działami sztuki. Nie zapominajmy, że Targi to również świetna okazja, aby zakupić klasyka. Wzorem lat ubiegłych
w programie nie zabraknie Giełdy Pojazdów Zabytkowych, podczas której będzie można stać się
właścicielem nowego samochodu. Retro Motor Show to idealne miejsce, aby spełnić swoje marzenie
i wyjechać z targów wymarzonym klasykiem.

Więcej szczegółów na stronie: retromotorshow.pl. Serdecznie zapraszamy!

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Mark Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mark
Gość
Mark

Smutne ale zdałem sobie sprawę że o citroenie coraz częściej pisze się w czasie przeszłym. Były wyjątkowe, były niespotykane, były super komfortowe, były kosmiczne i ponadczasowe, samochód legenda, król kolekcjonerów, najwięcej i najbardziej aktywni fani dawnej motoryzacji…