Kompletna gama filtrów Sogefi dla nowego Alpine A110S

2 182

Bezustannie zaangażowana w intensywne działania nad produktami w celu zoptymalizowania oferty przeznaczonej dla swoich klientów firma Sogefi (CIR Group) wprowadza do swojej oferty dla rynku części zamiennych produkty do nowego modelu Alpine A110S.

Nowy elegancki i lekki model A110S Sport Coupé został zaprojektowany i wyprodukowany we Francji przy zastosowaniu zasad zapewniających jego sukces w latach 60. ubiegłego wieku i obecnie powraca na rynek.

Nowy model jest wyposażony w czterocylindrowy turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 1.8 litra.

Samochód, który pojawi się w salonach w październiku jest wyposażony w pełny zakres filtrów firmy Sogefi. Numery filtrów dla rynku części zamiennych to odpowiednio:
Purflux – silnikowe filtry powietrza A1265, filtry oleju LS965, filtr benzyny EP210, kabinowe filtry powietrza AHC405 i AHA405;
Fram® – silnikowe filtry powietrza CA10354, filtry oleju PH11275, filtr benzyny G10230, kabinowe filtry powietrza CFA11706 i CFP11706;
CoopersFiaam – silnikowe filtry powietrza PA7550, filtry oleju FT6081, filtr benzyny FT6036 i kabinowe filtry powietrza PCK8374.

***

Sogefi (grupa CIR), założona w 1980 roku i notowana na giełdzie w Mediolanie w segmencie STAR, jest światowym liderem w sektorze podzespołów samochodowych, oferując innowacyjne produkty w trzech obszarach działalności: filtracji, zawieszeń oraz systemów klimatyzacji i chłodzenia. W roku 2018 firma Sogefi osiągnęła przychody w wysokości 1,6 mld €. Firma Sogefi jest partnerem większości producentów pojazdów na całym świecie i jest obecna w 23 krajach, posiada 42 zakładów produkcyjnych, 4 centra badawcze i 10 centrów rozwoju. Sogefi zatrudnia 6.973 osoby. Firma Sogefi jest zaangażowana w przestrzeganie zasad zrównoważonego rozwoju i ich promowanie w całym łańcuchu dostaw. (www.sogefigroup.com)

 

 

źródło: Sogefi

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Marcin (ten wiecie który) Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin (ten wiecie który)
Gość
Marcin (ten wiecie który)

No dobra to się czepnę… Obecnie mamy 3 rodzaje filtrów – zwykły, z aktywnym węglem i specjalny o podwyższonej skuteczności filtrowania cząstek 2,5 mikrona. U różnych producentów to się różnie nazywa i dodatkowo tylko niektóre pojazdy mają możliwość zamontowania filtra specjalnego. Teraz kwestia czy warto zamiast podstawowego filtra za 20-40 zł dawać filtr z węglem za ok 70 zł jeśli mamy najwyższą jakość filtrowania w filtrze za 100-120 zł. No. bo wydając kwotę zbliżoną do kompletu wycieraczek mamy w naszym zasmogowanym środowisku lepszą filtrację powietrza kabiny. Tak sprawdziłem na szybko ten aha405 to właśnie ten najlepszy filtr.

Marcin (ten wiecie który)
Gość
Marcin (ten wiecie który)

I ten AHA405 pasuje również do dustera, logana, sandero, clio 4, captura 1 – optymalizacja jednym słowem na całego. W sumie dobrze bo pozwala na tańszą wieloseryjną produkcję takich części i nawet tanie auta maja możliwość najlepszej filtracji.