Chat with us, powered by LiveChat

Kuba Wojewódzki jeździ elektrycznym Renault Twizy

6 1 493

Jakie nowe auto wybrał dla siebie Kuba Wojewódzki? Nie jest to ani model szybki, ani sportowy, ale zdecydowanie potrafi wyróżnić się na drodze. Popularny dziennikarz jeździ elektrycznym Renault Twizy.

Kuba Wojewódzki lubi zdumiewać swoich fanów i trzeba przyznać, że znów mu się to udało, tym razem w motoryzacyjnej kwestii. Zamiast szybkiego, zwracającego na siebie uwagę sportową linią i głośnym pomrukiem silnika samochodu, wybrał… Renault Twizy. Jest to niewielki model elektryczny, który podczas jazdy nie wydaje praktycznie żadnych dźwięków. Małemu Renault nie możemy jednak odmówić oryginalnego charakteru. Futurystyczny wygląd, z otwieranymi do góry drzwiami przypominającymi skrzydła, skutecznie przyciąga uwagę.

Samozwańczy Król TVN nowym środkiem transportu pochwalił się na Instagramie. Czas rozwinąć skrzydła. 100% elektryczne auto💚 Czyli #jakub #eko Futurystyczny #design a ja lubię jak wszyscy na mnie patrzą😎🎯 – napisał na swoim profilu.

Kuba Wojewódzki o zawrotnych prędkościach za kierownicą Renault Twizy może zapomnieć. Wehikuł jest napędzany za pomocą silnika elektrycznego o mocy 17 KM, a maksymalna prędkość wynosi 80 km/h. Małe Renault potrzebuje 6,1 sekundy, aby rozpędzić się do 45 km/h, a jedno ładowanie wystarcza na pokonanie dystansu do 100 km.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
6 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
6 Autorzy komentarzy
cdvbK2ZenenenAntyreklama Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Roman
Gość
Roman

A gdzie przednia tablica rejestracyjna? Czyżby już zgubił albo jeszcze nie zdążył zarejestrować Twizy w wydziale komunikacji? Ale pochwalić się można na instagramie, który przyjmuje wszystko.

Antyreklama
Gość
Antyreklama

KW to taki Piotruś Pan.

enen
Gość
enen

Jeździ czy tylko się fotografuje? Bo ostatnio gdzieś była jego fotka w identycznej pozie z jakimś jeepem.

Zen
Gość
Zen

podstarzały arogant !

K2
Gość
K2

Nie jeździ, tylko stoi z ręką w kieszenią z kasą od Renault. Dlatego nie ma rejestracji.

cdvb
Gość
cdvb

A fajne auto to bylo. Antyreklama