Luksusowa marka DS Automobiles przechodzi do ofensywy

1 1 445

Yves Bonnefont, były już szef marki DS Automobiles udzielił ciekawego wywiadu. Opowiada w nim o planach i strategii sprzedażowej. DS wkrótce zaprezentuje nowy produkt pod nazwą DS 9 – będzie to luksusowy sedan. Związane są z nim duże nadzieje. 

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

DS pokaże wkrótce średniej wielkości sedan. Jakie założenia dla tego samochodu?

DS Automobiles wprowadza sześć modeli w segmentach globalnych i rozwijających się. Podczas gdy w Europie duże sedany odchodzą już do przeszłości, w innych regionach jest inaczej. Na przykład segment sedan premium w Chinach jest bardzo stabilny. W Europie też są ludzie, którzy wolą eleganckiego sedana od SUVa. Piękno i design to część DNA marki DS. Dlatego musimy mieć w swoim segmencie luksusowy samochód tego typu.

Jak DS7 Crossback i DS3 Crossback radzą sobie na tle konkurencji? 

Mamy satysfakcjonujący wzrost, napędzany przez premiery produktu, czyli pokazywanie czegoś nowego i szybki wzrost sieci dealerów na całym świecie. Powiększamy zasięg geograficzny. DS 7 Crossback ma około 20 procentowy udział we Francji; jest numerem 1 w segmencie klasy premium SUV C, wyprzedzając BMW X1 i Audi Q3. W segmencie B SUV premium mamy 50 procent udziałów we Francji dzięki DS 3 Crossback. We Włoszech marka wzrosła o 36 procent , mimo, że cały rynek spadł o 8,5 procent.

Marka DS Automobiles powstała w 2014 roku. Obecnie produkuje dwa modele – DS 7 Crossback oraz DS 3 Crossback. Wkrótce do sprzedaży trafi DS 9 – pierwszy sedan w rodzinie. To nie koniec ofensywy – kolejnym modelem będzie DS 4 Crossback.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Wild Rubis Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wild Rubis
Gość
Wild Rubis

Czekamy na oba nowe DSy.