Międzyklubowy Kalendarz Renault 2020 – świetny prezent na gwiazdkę

0 1 345

Międzyklubowy Kalendarz Renault na rok 2020 już jest! Zobaczymy w nim dwanaście samochodów francuskiej marki pochodzących z lat 1983-2016 oraz dwanaście pięknych modelek.

Międzyklubowy Kalendarz Renault na rok 2020 jest już dostępny w sprzedaży. Jak co roku możemy spodziewać się dwunastu modeli francuskiej marki w różnych sceneriach oraz towarzyszące im piękne dziewczyny. Na kartach prezentujących poszczególne miesiące zobaczymy: Renault 19 HB, Renault Twingo I, Renault 25 TXE, Renault Espace IV, Renault 4 GTL, Renault Megane III RS, Renault 30 TX, Renault 5 Automatic, Renault Laguna III Coupe, Renault Clio IV HB, Renault Duster oraz Renault Scenic RX4.

Zdjęcia do trzeciej edycji kalendarza zostały wykonane w różnych częściach Polski. Jako tło dla samochodów marki Renault posłużyły takie miasta jak: Gdynia, Gdańsk, Łódź, Warszawa, Rembertów, Wrocław, Trójmiasto, Bełchatów, Poznań, Kraków, Siemianowice Śląskie oraz Piaseczno.

Kalendarz, który może być znakomitym prezentem gwiazdkowym jest dostępny na Allegro w wersji klasycznej 12-stronicowej w formatach A3 i A4. Dodatkowo oferowana jest wersja plakatowa w formacie B2 i kubek z wybranym autem (plakat i kubek zawierają alternatywne zdjęcie auta).

Autorem kalendarza jest: Tomasz Kuchta Fotografia – HippoGraf

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o