Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie 2020 – elektryczna ofensywa Grupy Renault

4 1 025

Renault jest pionierem i liderem na rynku samochodów elektrycznych. W Genewie odbędzie się światowa premiera elektrycznego samochodu koncepcyjnego marki ― MORPHOZ, który jest ilustracją wizji mobilności jutra.

Na salonie będzie miał także miejsce wielki debiut nowego Twingo Z.E. i nowego Mégane Grandtour E-TECH Plug-In. Oba modele są symbolami nowego etapu w elektrycznej ofensywie Renault.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Rewolucja w Dacii – napęd elektryczny w ofercie marki! Na salonie odbędzie się światowa premiera miejskiego samochodu marki z 100% elektrycznym napędem. Będzie to najbardziej przystępny cenowo samochód w segmencie.

Dacia pokaże również swój nowy silnik ECO-G i jubileuszową serię limitowaną Anniversaire z okazji 15-lecia marki na rynku europejskim.

Alpine w tym roku zaprezentuje na swoim stoisku dwie serie limitowane i samochód koncepcyjny Alpine A110 SportsX, pokazany po raz pierwszy na Międzynarodowym Festiwalu Samochodowym w styczniu tego roku.

Renault – elektromobilność dla wszystkich, dziś i jutro

Renault pokaże w Genewie elektryczny concept-car MORPHOZ, który jest ilustracją wizji mobilności jutra. MORPHOZ to samochód, który nie uznaje ograniczeń i dostosowuje się do potrzeb, pragnień i sposobu użytkowania każdego klienta. Zapowiada nową gamę modeli elektrycznych Renault, która pojawi się w najbliższych latach.

Renault zaprezentuje na stoisku wyłącznie elektryczne modele. Będzie to pełna gama ośmiu samochodów, łącznie z nowym Twingo Z.E., którego światowa premiera odbędzie się na salonie.

Renault jest pionierem na rynku samochodów elektrycznych. Swoje doświadczenie wykorzystuje w dalszej elektryfikacji gamy. W trzech flagowych modelach marki – nowym Clio, nowym Capturze i Nowym Mégane Grandtour – pojawi się innowacyjna i unikatowa oferta napędów hybrydowych oraz hybryd typu Plug-in E-TECH. Na salonie w Genewie zostanie po raz pierwszy pokazany nowy Mégane Grandtour E-Tech Plug-in.

W odpowiedzi na różnorodne oczekiwania użytkowników, w tym klientów biznesowych, w wielkim stylu powróci Kangoo Z.E Concept. To wersja studyjna elektrycznego samochodu miejskiego. Zapowiada nową gamę Kangoo, która pojawi się w 2020 roku.

Dacia rozpoczyna elektryczną rewolucję i wprowadza w 100% elektryczny samochód miejski, który będzie najbardziej przystępnym cenowo modelem na rynku

Dacia otwiera nowy rozdział  swojej historii i rozpoczyna elektryczną rewolucję! Zgodnie z reputacją marki, która zmienia rynek samochodowy, Dacia wchodzi w segment samochodów elektrycznych i prezentuje w 100% elektryczny samochód koncepcyjny. Marka wykorzystuje ponad 10-letnie doświadczenie Grupy Renault w produkcji samochodów elektrycznych.

Dacia jest jedynym producentem samochodów, który oferuje pełną gamę samochodów z podwójnym napędem benzyna-LPG pod nazwą ECO-G we wszystkich modelach przeznaczonych dla klientów indywidualnych. W Genewie zaprezentuje nowy silnik TCe 100 ECO-G. Z okazji 15-lecia marki na rynku europejskim na salonie zobaczymy również jubileuszową serię limitowaną Anniversaire.

Zapraszamy na stoisko Dacii w pawilonie 4. Będzie to okazja, żeby zobaczyć prapremierowy pokaz pierwszego miejskiego w 100% elektrycznego modelu Dacii  i spotkać się z przedstawicielami marki.

Alpine ― dwie serie limitowane i nowa interpretacja samochodu sportowego 

W tym roku Alpine ponownie pojawi się na salonie w Genewie i zaprezentuje dalszą ekspansję gamy A110 z dwiema nowymi seriami limitowanymi. Stoisko marki znajduje się w pawilonie 4.

Alpine wystawi również Alpine A110 SportsX. Koncepcyjny samochód jest owocem współpracy działu projektowego i konstrukcyjnego Alpine. Inspiracją dla niego były wersje rajdowe A110, a w szczególności model, który zwyciężył w Rajdzie Monte Carlo w 1973 roku.

 

źródło: Renault Polska

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
4 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
4 Autorzy komentarzy
TomSebaAsdaPolo Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Polo
Gość
Polo

Jak kopiowałeś tekst to „wkleiło się” dwa razy. Chyba, że celowo powtorzone. Ale po co?

Asda
Gość
Asda

„Renault jest pionierem i liderem na rynku samochodów elektrycznych.”
Ani pionierem, ani liderem.
Z „nowożytnych” aut elektrycznych trzeba wskazać nissana leaf, jako lidera (i jednego z pionierów, obok Mitsubishi i miev).

Seba
Gość
Seba

Volkswagen i PGE inwestują w Polsce w sieć ładowarek przy swoich salonach Ale dla wszystkich marek

Tom
Gość
Tom

Pickup Dacia będzie czy nie ma szans?