Nie jest łatwo zrezygnować z komfortu Citroena!

2 3 155

Citroen kojarzony jest przede wszystkim z komfortem jazdy i wygodą. Dlatego marka przygotowała serię filmów, które w humorystyczny sposób opowiadają historię o tym, że nie jest łatwo zrezygnować z komfortu Citroena. 

Każdy film przedstawia inny model marki w zaskakującej sytuacji, w której pasażerowie wolą pozostać w samochodzie, aby wykonywać czynności, które normalnie odbywają się na zewnątrz. Prezentowane modele to: C3 Aircross, C5 Aircross, C3, C4 Cactus oraz Berlingo. Kampania będzie prezentowana w telewizji i mediach społecznościowych przez cały rok.

Komfort leży u podstaw projektowania wszystkich nowych modeli Citroena. Świetnym przykładem jest Citroen C5 Aircross, którego można śmiało nazwać najbardziej komfortowym SUVem w swojej klasie. Zawieszenie bardzo dobrze filtruje nierówności i nawet jazda po niezbyt dobrych drogach może być przyjemnością.

Citroen znany jest też z niekonwencjonalnych reklam. Niewiele firm dopuszcza humor, ponieważ obawiają się, że może to obniżyć wiarygodność marki. W rzeczywistości śmiech jest najlepszym sposobem na przełamanie barier i stereotypów, związanych z samochodami.

Jeśli chodzi o muzykę, Citroën wybrał jedną z najbardziej znanych klasyków jazzowych na świecie: „Petite fleur” (mały kwiatek). Melodia „Petite Fleur” oddaje atmosferę relaksu, spokoju i wygody.

Citroen C3

Citroen C4 Cactus

Citroen Berlingo

Citroen C3 Aircross

C5 Aircross

Citroenowi gratulujemy poczucia humoru i czekamy, kiedy spoty pojawią się w polskich mediach.

 

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
GrubyKolo Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kolo
Gość
Kolo

Komfort tylko w C5 aircross z aktualnych modeli. Reszta dobrze wypada na tle konkurencji, ale dopiero C5 aircross jest namiastką hydropneumatyki. Niestety tylko namiastką.

Gruby
Gość
Gruby

Czytam te pana komentarze i zastanawiam się jak bardzo pan jest w życiu sfrustrowany