Chat with us, powered by LiveChat

Niesamowita futurystyczna Dacia Duster wprost z przyszłości!

13 7 646

Nowa Dacia Duster inspiruje projektantów. Oto niesamowita koncepcja Dustera, którą przygotował Artema Trofimenko jako swoją pracę dyplomową. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Pamiętacie „Powrót do przyszłości”? Tam futurystyczny samochód szalony naukowiec przerobił na wehikuł czasu. Dzisiaj Dacia Duster powraca do przyszłości dzięki śmiałej cyfrowej wizji rosyjskiego projektanta. Nowoczesne ostre linie, mocne stylistyczne dodatki, szerokie błotniki – Duster przyszłości wygląda naprawdę niesamowicie.

Auto wygląda niesamowicie na zewnątrz, ale i w środku trudno o rozczarowanie. Modularne wnętrze, przypominające pojazd kosmiczny, kwadratowa kierownica, nowoczesny wyświetlacz i brak tunelu środkowego a więc obietnica dużej przestrzeni – to wszystko robi ogromne wrażenie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, prezentującego całą koncepcję:

 

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
6 Wątki komentarzy
7 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
7 Autorzy komentarzy
GustlikPrawdaPio307PrawdaPrawda Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
cindar
Gość
cindar

Widzę inspiracje Citroenem
CX i Cactus

Adrian
Gość
Adrian

Na powyższym wideo widzę totalny brak praktyczności. Walczymy by słupki były jak najmniejsze a tutaj dodatkowo jakieś łaty powstawiane, żeby utrudnić widoczność. Widzę również, że z aerodynamiką też student się nie zapoznał – wklęśnięty przód „coś na kształt atrapy” nie pomoże w niskim spalaniu, ani w przyspieszeniu. Ogólnie dla mnie projekt z tzw. du*y. No ale co się komu podoba…. Do tej pory to multipla była pośmiewiskiem. Teraz będę śmiać się z wizji p.Trifimenko.

Adrian
Gość
Adrian

No i ta praktyczna kierownica – chyba że koła się nie skrecają, bo nie wyobrażam sobie szybszej jazdy i manewrowania po krętych drogach tym prostokątnym bublem. Dla mnie 1. Nie zaliczone.

Adrian
Gość
Adrian

Ten paździeż budzi we mnie takie emocje, ze nie mogę przesać go krytykować. Ciekawe kto będzie czyscił te szczeliny w tapicerce, a te strzałki na kołach niebieskie to co mają oznaczać? Chyba nie kierunek jazdy? Bo z tyłu jedno koło obraca się do przodu a drugie do tyłu. No TRAGEDIA!!!!

Prawda
Gość
Prawda

Przód inspirowany Dodgem Challenger?:)

Prawda
Gość
Prawda

Tylko, że nie szybki i nie wściekły:)

Adrian
Gość
Adrian

Ty widziałeś dodge chellengera? Podwójne lampy w grilu. Gdzie widzisz podobieństwo lub chociaż inspirację? Bo ja nie widzę nawet 1 elementu który by mogł nawiązywać do tego pieknego i kultiwego samochodu. Porownując paździeża do chellengera urazileś moje uczucia. Wstydź się.

Prawda
Gość
Prawda

Przepraszam, miałem na myśli Dodge Chargera z 1970;)

Adrian
Gość
Adrian

Proszę Cię czy Ty widziałeś Dodge Challenger choćby na zdjeciach? To się ma jak gówno do kanarka…

Adrian
Gość
Adrian

Nie ubliżaj Challenger’owi….

Pio307
Gość
Pio307

Łomatko bosko i jej córko, ale narzekacze! Zamiast od góry do dołu krytykować… pomyślcie co z tym projektem zrobi… naczelny księgowy :D, wtedy dopiero będzie płacz i zgrzytanie zębów :D!
BTW: tak krytykowany przód w Mercu Klasy E Coupé wygląda jak pustak, ale mimo wszystko ma współczynnik CX 0,24, więc jeżeli ta Dacia dostanie silnik samochodowy, a nie od kosiarki – malkontenci – będzie dobrze!

Adrian
Gość
Adrian

A to coś nowego… Czyli współczynnik CX zależy od wielkości silnika? Nowe teorie tworzysz.

Gustlik
Gość
Gustlik

Toż to okrojony RUDY 102 w wersji na asfalt. Pewnie facet szuka roboty w zbrojeniówce.