Nissan Qashqai, Micra i X-Trail w specjalnej wersji N-Tec

0 369

Nissan wprowadza specjalną edycję N-Tec do oferty swoich najpopularniejszych modeli: Micra, Qashqai i X-Trail. Atutem nowej wersji jest wyposażenie z zakresu technologii oraz atrakcyjna stylistyka.

Nissany N-Tec będą wyróżniać się bardziej prestiżowym wyglądem. Micra, Qashqai oraz X‑Trail w dostępnej w 2020 roku wersji N-Tec otrzymają między innymi specjalne, czarne dodatki stylizacyjne do nadwozia. Specjalna wersja zapewni także lepsze wrażenia z jazdy dzięki innowacjom z zakresu technologii Nissan Intelligent Mobility.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Nissan Qashqai N-Tec będzie się wyróżniać się imponującymi, czarnymi 19‑calowymi obręczami kół z lekkiego stopu oraz takimi detalami jak przyciemnione oprawy reflektorów. Ciemna, bardziej elegancka kolorystyka znajdzie kontynuację we wnętrzu. Fotele modelu Qashqai N‑Tec będą pokryte tapicerką ze skóry syntetycznej i tkaniny Alcantara®. Wzbogacono również wyposażenie z zakresu technologii, dodając zaawansowany system ProPILOT i inteligentnego asystenta parkowania, czyli elementy dostępne zazwyczaj tylko w najbogatszych wersjach. Przyjemność z jazdy Nissanem Qashqai N-Tec zwiększy także system multimedialny NissanConnect z ułatwiającymi korzystanie z dobrodziejstw cyfryzacji interfejsami Apple CarPlay i Android Auto.

Dla klientów potrzebujących więcej przestrzeni przygotowano model X-Trail N-Tec w odmianie pięcio- lub siedmiomiejscowej, z napędem na jedną lub obie osie. Samochód w wersji specjalnej można rozpoznać po 18‑calowych czarnych obręczach kół z lekkiego stopu, ciemnej chromowanej kracie wlotu powietrza z motywem litery V oraz relingach dachowych, oprawach lusterek bocznych i innych detalach w czarnym błyszczącym kolorze. W cenę wersji wliczony będzie również elegancki dodatek w postaci nakładek na progi z podświetlanym napisem N-Tec. Nabywca samochodu otrzyma także pakiet technologii poprawiających bezpieczeństwo, jak asystenta parkowania, system ostrzegania w przypadku wykrycia pojazdu w martwym polu, ostrzeżenie o zmęczeniu kierowcy oraz system ostrzegający o ruchu w kierunku poprzecznym. Egzemplarze z automatyczną skrzynią biegów Xtronic wyposażone będą dodatkowo w system ProPILOT.

Wśród modeli dostępnych w wersji N-Tec znalazła się również Micra. Seria specjalna została oparta na wersji Acenta, a czarne motywy obejmują sportowe 17‑calowe czarne obręcze kół z lekkiego stopu, czarne błyszczące detale, przyciemniane szyby oraz przednie światła przeciwmgłowe. Komfort użytkowania podnosi system multimedialny NissanConnect z nawigacją oraz Apple CarPlay i Android Auto, a tylne czujniki parkowania chronią przed uszkodzeniami nadwozia przy cofaniu. Kierowcy pomaga też zwiększający bezpieczeństwo układ inteligentnego hamowania awaryjnego.

Informacja prasowa: Nissan Polska

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o