Nowa Dacia Duster Black Collector – tylko 500 egzemplarzy specjalnej edycji

3 17 668

Podczas Pikniku marki Dacia, który odbył się w okolicach Paryża, została zaprezentowana Dacia Duster Black Collector. Samochód będzie limitowany do zaledwie 500 egzemplarzy.

30 czerwca 2019 roku w opactwie Chaalis na północ od Paryża odbył się 11-ty już Big Dacia Picnic. Impreza zgromadziła aż 10.000 sympatyków marki. Atrakcji było mnóstwo, a ważną częścią wydarzenia była była prezentacja specjalnej edycji popularnego SUV-a: Dacia Duster Black Collector. Liczba egzemplarzy modelu jest limitowana do 500, a każdy z nich jest numerowany.

Dacia Duster Black Collector powstała na bazie wariantu Prestige. Samochód został wyróżniony czarnym lakierem nadwozia, na którym odznaczają się jaskrawe żółto-zielone pasy, a logo z numerem egzemplarza zostało umieszczone na progach. Wyposażenie samochodu obejmuje specjalne maty, system audio Focal, kartę Hands Free, kamerę oraz system multimedialny z dotykowym ekranem, który jest kompatybilny z systemami Apple CarPlay oraz Android Auto.

Dacia Duster Black Collector jest napędzana silnikiem benzynowym 1.3 TCe, który generuje 130 KM mocy. Model w limitowanej edycji trafi do sprzedaży we wrześniu 2019 roku, aczkolwiek niestety jest przeznaczony wyłącznie na rynek francuski. W pierwszej kolejności będzie można zarezerwować Dustera wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej.Dacia Duster Black Collector

Podczas pikniku miłośnicy marki Dacia mieli okazję do wspólnej zabawy, a atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych nie brakowało. Fani rumuńskiej marki mieli okazję testować Dustera 4×4 oraz uczestniczyć w koncercie francuskiej piosenkarki Jenifer, która jako członek jury wystąpiła w programach telewizyjnych The Voice i The Voice Kids.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
2 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
3 Autorzy komentarzy
Obywatel MKRavDrakula Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Drakula
Gość
Drakula

Ciekawe jak się sprawuje filtr cząstek stałych w tym nowym benzyniaku.

Rav
Gość
Rav

A dlaczego? W benzynie filtr jest bezobsługowy i wieczny. To nie ma nic wspólnego z dpfem z diesels. Konstrukcyjnie i założeniowo wieczny. Teoretycznie.

Obywatel MK
Gość
Obywatel MK

Ale zderzak zrobili cały czarny mimo, że to Prestige.