Nowa Dacia Duster dostępna szybciej w sprzedaży online w Niemczech

0 1 832

Dacia uruchomiła internetową sprzedaż swoich modeli w Niemczech. Dzięki temu klienci w szybszy i łatwiejszy sposób mogą znaleźć się w posiadaniu nowego samochodu.

Aby znaleźć się w posiadaniu nowego samochodu, trzeba liczyć się z długim czasem oczekiwania, ale Dacia próbuje przyspieszyć ten proces poprzez uruchomienie sklepu internetowego. Za pośrednictwem strony shop.dacia.de klienci mogą sprawdzić, które pojazdy są znajdują się u dealerów w pobliżu swojego miejsca zamieszkania i są dostępne od ręki. Ofertą objęte są wszystkie modele rumuńskiej marki w tym nowy Duster oraz popularny hatchback Sandero.

Kupujący muszą jedynie wpisać kod pocztowy lub użyć swojej bieżącej lokalizacji jako wyszukiwarki. Następnie trzeba wybrać takie kryteria jak model, kolor i rodzaj paliwa, które sprawią, że wyszukiwanie stanie się bardziej sprecyzowane. W efekcie klienci otrzymują listę wszystkich dostępnych pojazdów marki Dacia posortowanych według odległości od salonu. Umowę zakupu i finansowanie można również wypełnić online.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o