Nowa hybrydowa Dacia Duster jeszcze w tym roku? To byłby hit!

4 5 603

Czy nowa hybrydowa Dacia Duster pojawi się w salonach prawdopodobnie jeszcze w tym roku?Byłaby to spora niespodzianka dla klientów. 

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Wprowadzenie do produkcji hybrydowego Dustera jest Dacii bardzo potrzebne ze względu na cele emisji CO2, które stawiane są przed marką. Dlatego prace nad projektem mają iść aktualnie pełną parą. W ramach projektu pojawiłyby się też zmiany we wnętrzu, w tym nowy system multimedialny Easylink i prawdopodobnie nowa deska rozdzielcza, która będzie wspólna dla wszystkich nowych modeli.

Wprowadzenie hybrydy oznacza oczywiście wyższą cenę. Jej poziomu producent jeszcze nie ujawnił, ale spodziewamy się ceny bazowej w okolicach 70 tysięcy zł. Hybrydowe rozwiązanie Dacii ma być bowiem uproszczone w porównaniu do konkurencji na tyle, by zachować wszystkie zalety hybrydy a jednocześnie nie generować nadmiernych kosztów produkcji. To zaś oznacza przede wszystkim niewielki akumulator.

Spodziewamy się też modyfikacji wyposażenia, w tym prawdopodobnie reflektorów LED oraz drobnych modyfikacji elementów nadwozia, by wyróżnić nowy model.

Kiedy samochód może pojawić się na rynku?  Wiele wskazuje, że będzie to jesień bieżącego roku.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Może ci się spodobać również
avatar
3 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
4 Autorzy komentarzy
stanJuseroijuhMarek Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek
Gość
Marek

Nie będzie hybrydy w tej generacji dustera. Jest to technicznie niemożliwe. Nawet renault nie ma jeszcze takich aut. Pojawią się hybrydy w tym roku w renault, w dacii może za 2-3 lata, w nowych modelach.

oijuh
Gość
oijuh

renault przespało 10 lat.

Juser
Gość
Juser

Ja to jakoś nie jestem za tymi wszystkimi hybrydami czy innymi elektrykami. Mi w pełni wystarcza tivoli, które świetnie pracuje na gazie. Na lpg jeżdżę najtaniej i nie mam zamiaru tego zmieniac

stan
Gość
stan

I to jest ekologiczne