Nowe Alpine A110 w dwóch specjalnych edycjach. Można już rezerwować

0 385

Marka Alpine zorganizowała prezentację, na której zadebiutowały dwie specjalne edycje modelu A110: Legende GT oraz Color Edition. Nowością jest też program personalizacji Atelier Alpine oferujący różne wersje kolorystyczne nadwozia.

Oferta Alpine A110, która do tej pory składała się z wersji Pure, Legende i A110S została powiększona o dwie specjalne edycje, które zamiast na targach w Genewie zadebiutowały podczas prezentacji przy obecności skromnej pod względem liczebnym publiczności.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Pierwszy z pojazdów, który nazwano Legende GT otrzymał, zarezerwowany tylko dla tego wariantu, srebrny lakier nadwozia Mercury Silver. We wnętrzu nie brakuje oczywiście elegancji. Do jego wykończenia wykorzystano brązową skórzaną tapicerkę a każdy egzemplarz modelu będzie oferowany z zestawem luksusowych toreb wykonanych z tego samego materiału. Druga specjalna edycja konkurenta Porsche to A110 Color Editon dostępna w popularnym w latach 60. kolorze żółtym.

Oba modele można już rezerwować za pomocą aplikacji Alpine na smartfonie. Pierwsze dostawy do klientów odbędą się latem tego roku. Alpine A110

Premiera dwóch specjalnych wersji A110 była okazją do prezentacji programu personalizacji francuskiej marki (Atelier Alpine), który objął nowe, oryginalne kolory nadwozia. Dla każdego koloru dostępnych będzie 110 egzemplarzy. Podczas prezentacji można było podziwiać także koncepcyjny model A110 SpotsX o podwyższonym zawieszeniu oraz uchwytem na narty, czyli wersję dla aktywnych.

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o