Nowe Renault Clio R.S. – mały francuz pokazuje pazurki

1 202

Marka Renault niedawno zaprezentowała najnowszą, piątą już generację modelu Clio, co zaczęło rodzić pytania, jak może wyglądać wersja R.S. Przed nami dwie propozycje rasowej wersji francuskiego hatchbacka.

Firma Renault na razie jest oszczędna w przekazywaniu informacji o wariancie R.S. najnowszego modelu Clio, ale nie przeszkadza to grafikom komputerowym w prezentowaniu swojej wizji tego samochodu. W internecie pojawiły się dwie nowe propozycje pojazdu. Pierwsza z nich pochodzi z węgierskiej strony X-Tomi Design i ukazuje design będący wynikiem połączenia piątej generacji Clio z najnowszym Megane RS.

Możemy zaobserwować reflektory przednie w kształcie litery C z najnowszej wersji hatchbacka oraz czarne obręcze z delikatną, żółtą wstawką oraz światła przypominające szachownicę będące charakterystycznym elementem dla modeli ze znaczkiem R.S. X-Tomi Design wykonało jedynie wizualizację przedniej części pojazdu, ale z tyłu z pewnością możemy spodziewać się trapezoidalnego wydechu, który pojawił się na kolejnej grafice.

Autorem wizualizacji czerwonego Clio RS jest Brazylijczyk Kleber Silva. Renault Clio RS w jego wydaniu jest nieco skromniejsze, ale również prezentuje się ciekawie.

Co pod maską? Na razie producent nie ujawnił informacji o tym, czym zasilane będzie nowe Renault Clio RS, ale mamy nadzieję, że francuski producent pokusi się o wykorzystanie silnika 1.8 z modelu Megane RS i Alpine A110.

Źródło: X-Tomi Design, Kleber Silva

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
To byłem ja Stefan Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
To byłem ja Stefan
Gość
To byłem ja Stefan

Dawać małego żółtka wstawić 1.8 260 konia i będzie ciągnąć jak kasztanka Piłsudskiego. Pozamiata wszystkich.