Chat with us, powered by LiveChat

Nowe Renault Zoe w wersji wyścigowej, model będzie zmagał się na lodzie

1 230

Renault Zoe stoi przed nowym wyzwaniem. Elektryczny samochód pod koniec roku wystartuje w wyścigach Andros Trophy, które odbywają się na lodowych torach.

Andros Trophy jest wyścigiem odbywającym się na lodowych torach we Francji, które są zlokalizowane w ośrodkach narciarskich na wysokości powyżej 2000 m. Pojazdy muszą radzić sobie na śliskiej, lodowej nawierzchni w temperaturach spadającymi poniżej -15 stopni Celsjusza. W nadchodzącym sezonie wyścigów wystartuje nowy samochód: elektryczne, zmodyfikowane do mroźnych zmagań Renault Zoe. Samochód zostanie wyposażony w zestaw poprawiający aerodynamikę nadwozia, nowe zderzaki oraz koła ubrane w specjalne opony. Pierwsze wizualizacje ujawniają, jak będzie wyglądał nowy model. Wsparcie przy dostosowaniu Renault Zoe do wyścigów Andros Trophy udzieli Renault.Renault Zoe

Renault Zoe zostało wybrane do startu w Andros Trophy przez zespół Dubourg Automobiles Racing, a za kierownicą pojazdu zasiądzie francuski kierowca wyścigowy, Jean-Baptiste Dubourg. Sezon 2019/2020 rozpocznie się 7-8 grudnia w Val-Thorens w Alpach francuskich.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Romuś Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Romuś
Gość
Romuś

Fajne malowanie