Noworoczny konkurs Francuskie.pl! Opisz swój samochód i wygraj profesjonalny wideorejestrator!

3 10

Masz ciekawy samochód? Może świetnie odrestaurowany samochód zabytkowy, unikalny egzemplarz, youngimera, stuningowany, ze świetnym zestawem audio. A może samochód z ciekawą historią lub posiadałeś takie auto kiedyś? Przygotuj zdjęcia, opisz auto, swoją historię i wyślij na adres [email protected] z dopiskiem KONKURS. Główna nagroda to wysokiej klasy wideorejestrator Mio MiVue 788 Connect WiFi 2,7”, nagrody dodatkowe to dwa wideorejestratory Mio MiVue C320 nagrody Macie czas tyko do 15 stycznia, warto więc się pospieszyć.

Opisz swoją historię, związaną z samochodem francuskim – może to być historia zakupu, historia rodzinna, opis ciekawego wyjazdu lub po prostu wrażenia z jego posiadania.  Nie musi to być zabytek, może to być auto zupełnie współczesne. Macie czas do 15 stycznia!

Zgłoszenia z tematem KONKURS 2019 wysyłajcie na adres [email protected]

Nagrody:

 1. Pierwsze miejsce – wideorejestrator Mio MiVue 788 Connect WIFI
 2. Drugie miejsce – wideorejestrator Mio MiVue C320
 3. Trzecie miejsce – Mio MiVue C320

Redakcja przewiduje też możliwość przyznania nagród dodatkowych.

Regulamin konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jest serwis Francuskie.pl,
  2. Nadesłane prace muszą się składać z co najmniej jednego zdjęcia oraz opisu, którego długość nie może być krótsza niż jedna strona A4,
  3. Praca powinna dotyczyć francuskiego samochodu lub historii z nim związanej,
  4. Nadesłane prace powinny być przesłane w formie elektronicznej, tj. pliku Open Office, Word, PDF lub TXT, zdjęcia w formacie JPG lub odpowiedniku,
  5. Nadesłane prace będą oceniane przez jury konkursu, które składa się z redaktorów Francuskie.pl
  6. Jury podejmuje decyzje oceniając opisaną historię, samochód, załączone zdjęcia,
  7. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie Francuskie.pl.
  8. Uczestnik konkursu, wysyłający pracę na adres [email protected] jednocześnie zgadza się na nieodpłatną publikację przesłanego materiału oraz dokonanie korekt przez redakcję.
  9. Organizator zastrzega sobie prawo do kontaktu z uczestnikami w celu uzupełnienia materiału lub pozyskania dodatkowych informacji.
  10. Dane osobowe uczestników nie będą publikowane ani przetwarzane w żadnym celu ani przechowywane w bazie danych. W wynikach konkursu podane zostaną imiona.
  11. W konkursie nie mogą brać udziały redaktorzy oraz współpracownicy Francuskie.pl ani ich rodziny.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecmy

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
1 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
3 Autorzy komentarzy
SławekArkadiuszjarek Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jarek
Gość
jarek

Mogę opisać mój francuski samochód – Peugeot 308 1.6 VTi 2007 r.
Ta historia to będą głównie wyjazdy do serwisu, plastelinowa hacząca skrzynia biegów, silnik 120KM o gorszym przyspieszeniu niż 70KM w VW Polo, falujące obroty silnika, łamiące się plastiki pod maską, odpadające elementy kabiny (maskownica pod lusterkiem wstecznym), tłuczące się zawieszenie a wszystko to w rytmie pochłaniania oleju 1 litr na 1200 km. Pasuje wam?

Arkadiusz
Gość
Arkadiusz

Cudowna wycieczka ze znajomymi 1500 km w wygodnym francuskim samochodzie.

Sławek
Gość
Sławek

Pierwszym i jak dotąd jedynym autem francuskim jakim miałem przyjemność użytkować było Renault clio 1,8 z rocznika 1991 Był to w tym czasie bodajże samochód roku. Początkowo zadawałem nim sporo szyku. Z przeróżnych przyczyn, z których główne miały charakter finansowy, połączone z odrobiną nostalgii jeździłem nim do roku 2007. Pojazd sprawował się wyśmienicie – przez pierwsze siedem lat. Potem był to maraton ciągłych starań mających na celu przywrócenie mu cech użytkowych. Jedynymi częściami które się nie zepsuły były zdaje się silnik i skrzynia biegów, które chodziły jak dzwon. Poza tym wszystko się sypało jak przysłowiowy piasek z Grześkowego worka. 3/4… Czytaj więcej »