Chat with us, powered by LiveChat

Nowy Citroen C3 Feel za 1072 zł

15 633

Sposobów na znalezienie się w posiadaniu nowego samochodu jest wiele. Jednym z nich jest wynajem długoterminowy. Nowy Citroen C3 jest dostępny w ofercie Sixt DriveSmart by BP w cenie 1072 zł brutto miesięcznie.

Na jednej ze stacji benzynowych BP dostrzegliśmy Citroena C3 „za 1072 zł” , który wzbudził nasze zainteresowanie. Okazuje się, że pojazd jest dostępny w ofercie Sixt DriveSmart by BP. Jest to program wynajmu długoterminowego, który został opracowany wspólnie przez Sixt Rent a Car oraz BP. Usługa jest dostępna dla wszystkich zarówno osób fizycznych, jak i firm, które chcą korzystać z nowego samochodu, ale bez kłopotów, które wiążą się z jego posiadaniem. W ofercie znajdują się różne segmenty pojazdów od miejskich po SUV-y, a jednym z nich jest nowy Citroen C3. Okres najmu wynosi od 6 do 24 miesięcy. Po zakończeniu umowy pojazd jest zwracany, a klient może wybrać nowy.

Citroen C3 jest dostępny w ofercie wynajmu długoterminowego w cenie od 1072 zł brutto miesięcznie. W tej kwocie klienci otrzymują samochód napędzany jednostką benzynową w wersji Feel, wyposażony w klimatyzację manualną, światła do jazdy dziennej LED, elektryczne przednie szyby oraz system multimedialny z ekranem dotykowym.

Samochód w ofercie Sixt DriveSmart by BP jest dostępny bez kosztów wstępnych i zawiera takie świadczenia jak: pełne ubezpieczenie AC/OC, 24h assistance oraz opony dopasowane do warunków, a gdy zmienia się sezon ogumienie jest wymieniane bezpłatnie. Ponadto klient otrzymuje opiekę serwisową i kartę paliwową BP. Więcej szczegółów dotyczących oferty znajdziecie na stronie sixtdrivesmart.pl

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
3 Wątki komentarzy
12 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
11 Autorzy komentarzy
RrrRomuśRrrArekzimen Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Borys
Gość
Borys

I to ma być super oferta ???
Citroen o wartości ok. 60 000,- PLN brutto w racie jak Lexus za 140 000,- PLN
Widać wysokie utrzymanie wartości francuskiej motoryzacji…

Krzysztof Gregorczyk
Editor

Proszę jeszcze o odpowiedź na pytanie: jaka jest opłata wstępna przy wynajmie takiego Lexusa?

pawelhks
Gość
pawelhks

@Krzysztof
czy to wazne?

Jakby za helikopter dali nawet 2 tysiace raty bralbym w ciemno, bo wiekszym prestiz nic Citroen.

Krzysztof Gregorczyk
Editor

ROTFL
Zapytałem, choć na odpowiedź Pana Borysa nie liczę…

damianock
Gość
damianock

C3 nie trzyma aż tak dobrze wartości, to fakt, aczkolwiek na pewnych parametrach rata może wyjść na poziomie 600 zł brutto. Mistrzostwem jest C5 Aircross z rezydualkami na poziomie 64% po 4 latach.

zimen
Gość
zimen

Proszę o rozwinięcie myśli, bo wpis sugeruje, że przy innej konfiguracji, C3 w wynajmie długoterminowym mógłbym mieć za 600 zł brutto miesięcznie. Jeśli tak jest to proszę o info u kogo jest taka możliwość. Chętnie zainteresuję się tematem.

damianock
Gość
damianock

U każdego Dealera Citroena w produkcie Free2Move.

Piotr001
Gość
Piotr001

Borys niekoniecznie rozumie czym jest wynajm długoterminowy.

Przemysław z Citroen Rzeszów
Gość
Przemysław z Citroen Rzeszów

Jeżeli jest w samochodzie multimedialny tablet dotykowy, to jest również klimatyzacja automatyczna – te dwa elementy są ze sobą na stałe powiązane… ;)

damianock
Gość
damianock

Dokładnie, jeśli wyposażamy wersję FEEL w tablet, dostajemy w pakiecie klimatyzację automatyczną.

Arek
Gość
Arek

nie wiem jak jest w Citroenie, ja o mały włos a w ubiegłym roku bym wynajął Jeepa……trzeba dopytywać szczegółowo o kwestie likwidacji szkód, udział własny w szkodzie i najważniejsze: jak wygląda oddanie samochodu po okresie najmu. W Jeepie wydębiłem od nich protokół zdania pojazdu(zrobili to niechętnie), okazała się nim instrukcja Dekry. W założeniu szkody wynikające z normalnego użytkowania samochodu nie obciążają użytkownika, ale ! : w tym protokole Dekry były opisane szczegółowo rodzaje szkód, i wynikało z tego, że praktycznie za wszystko musiałbym płacić, choćby większe rysy na alufelgach, a kto jeżdżąc ustrzeże się od jakichkolwiek uszkodzeń kół. Inna sprawa,… Czytaj więcej »

Piotr001
Gość
Piotr001

To już włoska szkoła w Jeep’ie! Niestety! Standardy jakości rodem z Fiata! Kto wypożyczał auto we Włoszech na wakacjach ten doskonale wie o co chodzi.

Rrr
Gość
Rrr

Wiesz ale podobnie jest z leasingiem niby suma rat wynosi 103% ale jak doliczysz opłaty za ubezpieczenie,rejestrację, wykup,GAP, opłata przy likwidacji szkody,… to już nie wychodzi 103% :(

Romuś
Gość
Romuś

To trzeba sobie tak skonstruować ofertę leasingu aby nie było opłaty za wykup czy udziału w likwidacji szkody. Jak sprzedawca kroi na wszystkim to zmieniamy sprzedawcę. GAPu nie usuniemy ale to opłata rzędu 50-70 zł/mc wrzucana w koszta, da się przeżyć. Rejestracja na koszt właściciela czyli w leasingu jest to bank, jak ktoś za to płaci to walą go w bambuko, a ubezpieczenie w zależności kto jakie ma wypracowane zniżki i tu nic nie zrobimy, że polisy są wysokie, to też idzie w koszta. Zresztą przy wynajmie polisa jest wliczona w ratę nie czarujmy się.

Rrr
Gość
Rrr

Ubezpieczyć można po swoich zniżkach ale według rejestracji auta tam gdzie jest zarejestrowane a nie gdzie ktoś mieszka (w moim przypadku była by to różnica 500zł w górę) i za możliwość ubezpieczenia poza leasingodawcą, leasing kroi kilka stówek. Niby wszystko idzie w koszta ale od nowego roku już nie 100% i nie chodzi mi o VAT.