Chat with us, powered by LiveChat

Nowy Citroen C5 Aircross osiągnął doskonały wynik w teście łosia!

3 125

Nowy Citroen C5 Aircross świetnie radzi sobie w teście łosia. Eksperci testujący ten samochód pochwalili precyzję prowadzenia i zachowanie zawieszenia w przypadku trudnych i wymagających manewrów na drodze. Co teraz powiedzą dziennikarze, którzy krytykowali zawieszenie Citroena?

„Osiągnęliśmy doskojnały wynik w teście łosia dla nowego Citroena C5 Aircross. Samochód, pomimo komfortowego a więc uchodzącego za miękkie zawieszenie, jest bardzo stabilny. Prowadzi się wyjątkowo precyzyjnie a kierowca ma pełną kontrolę podczas nagłych i niespodziewanych manewrów. Samochód zachowywał się w pełni przewidywalnie, nie dostarczając nawet cienia podejrzenia, że mogą pojawić się jakieś nieprzyjemne niespodzianki. 

Nowy Citroen C5 Aircross osiągnął w teście łosia prędkość 79km/h. Niełatwo było go wyprowadzić z równowagi. Elektroniczna kontrola trakcji działała bez zarzutu.” – oceniają samochód eksperci KM77.

Nowy Citroen C5 Aircross – film z testów:

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
3 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
1 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
3 Autorzy komentarzy
MHMtexas910gusWolfson Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wolfson
Gość
Wolfson

To zasługa platformy EMP2. Auta oparte na tej konstrukcji świetnie radzą sobie w teście łosia. Warto spojrzeć na wyniki osiągnięte przez Peugeoty 308, 3008 i 508 – na tle bezpośredniej konkurencji sprawiają wrażenie niezwykle stabilnych i bezpiecznych. Co ciekawe, niektóre modele marek premium radzą sobie wyraźnie gorzej od modeli koncernu PSA.
Udało im się to podwozie, bez dwóch zdań.

texas910gus
Gość
texas910gus

brawo, brawo, brawo.

MHM
Gość
MHM

Przy okazji wypadałoby wspomnieć o nie pokonanej do tej pory Xantii Activa z wynikiem 85km/h :)