Nowy Citroen C5 Aircross w zabawnej reklamie kręconej w Indiach

6 4 101

Citroen zaprezentował zabawną kampanię reklamową modelu C5 Aircross. Głównym bohaterem filmu jest niezadowolony tata, który na pierwszy rzut oka nie może rozstać się ze swoim smartfonem desperacko poszukując zasięgu.

Nowa reklama Citroena C5 Aircross prezentuje czteroosobową rodzinę, która wyjeżdża na wakacje do Indii. Słońce i luksusowy hotel nie wystarczą do prawdziwego wypoczynku, a zwłaszcza najbardziej wymagającej głowie rodziny. Obserwujemy tatę, który wraz ze wzrokiem tempo utkwionym w ekranie smartfona rozpoczyna desperackie wręcz poszukiwanie odpowiedniego miejsca na wczasy. Citroen C5 Aircross podróżuje od jednego hotelu do kolejnego, ale żaden zdaje się nie spełniać oczekiwań i tym samym wprowadza mężczyznę w coraz bardziej przygnębiający nastrój. Wydawałoby się, że poszukiwania dotyczą zasięgu sieci komórkowej, ale nie do końca tak jest.

Wreszcie, na środku pustyni zniechęcony tata znajduje to, czego szukał. Gdy na ekranie pojawia się komunikat „Brak sygnału” na twarzy mężczyzny pojawia się wyraz całkowitej ulgi i zadowolenia. Reklama powstała w Indiach, w pięknych sceneriach prowincji Radżastan i Maharasztra, które umożliwiły prezentację komfortu panującego na pokładzie C5 Aircrossa.

Poza Europą będzie wyświetlana specjalna wersja filmu z podobnym scenariuszem, z tym że Citroenem będą podróżować dziadkowie. Jednym z celów kampanii jest podkreślenie wejścia marki na rynek indyjski w 2020 roku.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
2 Wątki komentarzy
4 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
6 Autorzy komentarzy
WiesioNorekDariuszKoloGesio Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
LK
Gość
LK

Ciekawe? W Indiach? Tam jest ruch lewostronny, więc kierownica powinna być po prawej stronie, a nie po lewej. Autobus też jest wyprzedzany „jak w Europie” (18 sekunda).

Gesio
Gość
Gesio

Ciekawa uwaga. Chociaż domyślam się że nie jeździłeś nigdy tym modelem! Mam c5 aircross, a od dwóch miesięcy i wiem że na reklamie jest kawusia w uchwycie i nawet nie drgnie na wybojach co jest trochę przesadzone ale jeżdżę do pracy i chłopaki dosłownie śpią w drodze i nastaje cisza bo komfort jazdy jest po prostu niewyobrażalny! To jest opinia moich kolegów, nie moja.

Kolo
Gość
Kolo

Wierzę, bo to samo usłyszałem kilkukrotnie jeżdżąc C5 X7 na hydropneumatyce. Jedna z osób jadących tym samochodem powiedziała nawet, że ten samochód jeździ jakby siedziała na poduszce :-)

Wiesio
Gość
Wiesio

„Chociaż domyślam się że nie jeździłeś nigdy tym modelem!”. Co ma piernik do wiatraka?

Dariusz
Gość
Dariusz

Bo to są te Indie w Europie

Norek
Gość
Norek

Uśmiałem się jak norka.