DS 3 Crossback już w Polsce! Byliśmy na premierze modelu w Krakowie

3 11

Nowy DS 3 Crossback wreszcie trafił do Polski! Nasza redakcja znajduje się właśnie na prezentacji modelu, która ma miejsce w salonie DS Store w Krakowie. Wiemy ile będzie kosztował!

DS3 Crossback

W salonie Auto Centrum Golemo znajdującym się przy ul. Opolskiej 9 w Krakowie, odsłonięto właśnie nowy model DS 3 Crossback. Samochód odbył swój światowy debiut jesienią ubiegłego roku podczas salonu samochodowego w Paryżu, a dziś po raz pierwszy oficjalnie można zobaczyć francuskiego crossovera Polsce.

DS3 Crossback

Nowy DS 3 Crossback długo kazał na siebie czekać. Czy było warto? Sądzimy, że tak! Model wygląda zupełnie inaczej i zdecydowanie wyróżnia się od konkurentów w segmencie, do których możemy zaliczyć Audi Q2. Z zewnątrz samochód przykuwa uwagę, a wnętrze? Wygląda niczym z bajki. W centralnej części deski rozdzielczej mamy duży ekran systemu multimedialnego, a materiały wykończeniowe są miękkie, przyjemne w dotyku i wysokiej jakości. Luksusów i nowoczesnych technologii takich jak automatycznie wysuwane klamki, czy bogactwo systemów bezpieczeństwa, nie brakuje. Wrażenie robi również wszechobecna geometria elementów pojazdu. Goście prezentacji w DS Store Kraków połączonej z koktajl party nie kryli pozytywnych słów na temat pojazdu.

DS3 Crossback

Wnętrze na żywo zachwyca! Jest świetnie wykonane.

Bazowa cena samochodu wyniesie 94.900 złotych.

A Wy co sądzicie o nowym modelu DS Automobiles?

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecmy

Może ci się spodobać również
avatar
2 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
JanuszRomo Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Romo
Gość
Romo

Bardzo ładny,bardzo,ale…. Cena podstawowa bardzo wysoka no i te klamki. Czy to nie jest przerost formy nad treścią? Oczywiście gadżet niespotykany w tym segmencie i prezentuje się bombowo,jednak wydaje się że w naszej strefie klimatycznej jest to rozwiązanie tylko dla osób posiadających garaż. We wnętrzu prawdziwa petarda lecz zapewne jest to wersja za 120 tysięcy??? Pozdrawiam.

Janusz
Gość
Janusz

Prezentowany model zapewne ok 160 tys. a nie 120

Janusz
Gość
Janusz

Cena wyjściowa podobno 94 900 a nie 92 tysiące – proszę to zweryfikować.
Samochód bardzo ładny ale też bardzo mały