Nowy DS 3 Crossback już w ten weekend na Moto Show w Krakowie

0 182

Nowy model DS 3 Crossback zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych targów Moto Show w Krakowie. Impreza odbędzie się już w ten weekend.

W najbliższy weekend, czyli w dniach od 18 do 19 maja odbędą się targi motoryzacyjne Moto Show w Krakowie. Podczas imprezy nie zabraknie na szczęście francuskich marek samochodów. Swoje stoisko zaprezentuje m.in. DS Store Kraków, na którym zostanie wystawiony nowy model DS 3 Crossback. Crossover zwraca uwagę przede wszystkim oryginalnym stylem oraz nowoczesnym, skrojonym na miarę wnętrzem.

Moto Show będzie okazją do tego, by z bliska przyjrzeć się eleganckiemu pojazdowi, zająć miejsce za kierownicą, a przy okazji uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania dotyczące modelu od przedstawicieli krakowskiego salonu. Obok DS 3 Crossback będzie można będzie oglądać także SUV-a DS 7 Crossback. Pojazdy zostały już przewiezione do Expo i czekają na przybycie odwiedzających. Na czas targów, DS Store w Krakowie znajdujący się przy ul. Opolskiej 9 będzie zamknięty.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o