Nowy DS 7 Crossback z rekordowym wynikiem we Włoszech

2 2 785

Marka DS Automobiles może pochwalić się rekordowym wynikiem sprzedaży na rynku włoskim. Do sukcesu przyczyniło się zainteresowanie awangardowym SUV-em DS 7 Crossback.

W styczniu 2020 roku zarejestrowano we Włoszech rekordowe 615 egzemplarzy samochodów DS Automobiles, czyli dwa razy więcej niż w styczniu 2019 roku. Francuska marka luksusowych samochodów uzyskała udział w rynku na poziomie 0,4% oraz ponad 2,5% udział w rynku premium. Największym zainteresowaniem cieszył się model DS 7 Crossback, dla którego zanotowano wzrost sprzedaży na poziomie 67%, w porównaniu do analogicznego miesiąca roku ubiegłego.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Ze względu na przepisy związane z emisją CO2, do oferty marki dołączył model elektryczny oraz hybrydowy, które oznaczono plakietką E-Tense a pierwsi klienci mogą już cieszyć się swoimi pojazdami. W styczniu nowy crossover DS 3 Crossback E-Tense zajął siódme miejsce w rankingu sprzedaży pojazdów elektrycznych we Włoszech uzyskując 4,1% udział w rynku. DS 7 Crossback E-Tense trafił na szóstą pozycję na liście hybryd typu Plug-in.

Dzięki modelom z gamy E-Tense marka DS Automobiles osiągnęła 5,2% udziału w rynku modeli elektrycznych oraz ładowalnych hybryd.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
wwwjan Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jan
Gość
jan

2,5 % udział w rynku premium. Nawet TVP nie potrafiłoby udawać, że to sukces.

www
Gość
www

Tym się karmią w centrali spijając sobie z dzióbków. „Zobacz żą frąk na tą uroczą tabelkę, rośniemy aż o 67%, będzie premią”.