Nowy hybrydowy Renault Captur 2020 przyłapany w czasie jazd próbnych

3 73

Nowy Renault Captur pojawi się w przyszłym roku w salonach. Samochód będzie korzystał z podobnych rozwiązań jak Clio, możemy się więc spodziewać ewolucji wygladu zewnętrznego, nowego wnętrza z dużym ekranem i napędu hybrydowego. I prawdopodobnie taka wersja została sfotografowana w czasie jazd próbnych.

Samochód ma bowiem z jednej strony wlew paliwa a z drugiej prawdopodobnie złącze ładowania, ukryte pod klapką. Według pierwszych informacji, Captur będzie mógł przejechać do 50 kilometrów w trybie 100% elektrycznym, co powinno pozwolić na bezemisyjne poruszanie się po mieście.

Wnętrze nowego Captura będzie nieco inne, niż w powyższym Clio V, ale na pewno zamontowany zostanie pionowy tablet z dużym ekranem.

źródło: Motor1.com

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
2 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
martinesIonmb Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mb
Gość
mb

Kasa przygotowana, pozostaje tylko czekać na premiery captura, jukea i ecosporta.

Ion
Gość
Ion

Proporcje poprawione. Będą zgrabne i dynamiczne linie – ewolucja jak w Clio 5 które super wyładniało i dorosło. Dobry kierunek!

martines
Gość
martines

Oby dali też jakiś dynamiczny silnik, bo jak największym ma być 1.3, to ja podziękuję. Taki 1.6, 180-200 KM to Captur byłby nr. 1 na mojej krótkiej liście auta do kupienia.