Chat with us, powered by LiveChat

Nowy model Renault z fabryki w Valladolid w 2019 roku

1 2 023

W roku 2019 na linie montażowe fabryki Renault w Valladolid, w Hiszpanii trafi nowy model. Tajemniczy samochód znajdujący się pod osłoną kamuflażu jeździ już po obszarze testowym zakładu.

Plany Renault na najbliższe lata obejmują przede wszystkim piątą generację modelu Clio, która zadebiutuje w marcu podczas salonu samochodowego w Genewie, ale marka spod znaku diamentu ma w zanadrzu znacznie więcej. Jeszcze do roku 2020, na rynek trafią hybrydowe wersje modelu Megane i Captur. Na rok 2019 planowana jest również prezentacja Talismana oraz Espace po face liftingu oraz nowa odsłona elektrycznego Zoe. Zgodnie ze strategią Renault na lata 2017-2020, na linie montażowe zakładu w Valladolid w Hiszpanii trafi nowy model. Już w przyszłym roku rozpocznie się montaż owianego tajemnicą pojazdu, który jest testowany na torze znajdującym się na terenie fabryki.

Na razie, nikt nie ma prawa dowiedzieć się co to za model, a wśród pracowników jest nazywany po prostu „nowy”. Samochód jest skrywany przed światem za pomocą intensywnego kamuflażu. Sylwetka przypomina Captura, który jest produkowany w Valladolid o 2013 roku, ale ma nieco większe wymiary. Renault testuje napędy oraz inne komponenty pojazdu. Nowy samochód powstanie na opracowanej przez Alians Renault-Nissan platformie CMF-B, która zostanie wykorzystana także w V generacji Clio. Tajemnicza nowość będzie montowana równolegle z obecnym Capturem, ale według pierwszych informacji, stopniowo zostanie przez niego zastąpiona. Nazwa handlowa modelu, jeśli francuska marka utrzyma tendencję, będzie rozpoczynała się od litery K.

Źródło: Elnortedecastilla.es

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
abacab22332123322443 Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
abacab22332123322443
Gość
abacab22332123322443

Zapomnieliście o rozpoczęciu produkcji Arkany oraz nowym modelu Kangoo