Chat with us, powered by LiveChat

Nowy Nissan Juke na zdjęciach. Debiut 3 września 2019

0 1 388

Nissan zaprezentował zdjęcia nowego modelu Juke. Samochód będzie dzielił platformę z Renault Captur i zostanie wyposażony w ten sam napęd hybrydowy. Debiut został zaplanowany na 3 września.

Nissan Juke zadebiutował w roku 2010 i zyskał popularność na rynku m.in. dzięki oryginalnej stylistyce. Już wkrótce zadebiutuje II generacja modelu. Nissan zaprezentował zdjęcia nowej odsłony crossovera, które zostały wykonane na torze testowym Milbrook w Wielkiej Brytanii. Samochód znajduje się pod osłoną kamuflażu, który skutecznie skrywa większość detali.

Producent zapowiada, że model będzie większy od poprzednika, spodziewamy się bardziej komfortowego wnętrza oraz większego bagażnika (aktualny model posiada 354 litry). Nowy Nissan Juke pożyczy kilka stylistycznych elementów od większego modelu Qashqai, jak na przykład grill w kształcie litery V oraz rzeźbienia na masce. Producent nie zrezygnuje z charakterystycznych wysoko położonych świateł do jazdy dziennej.

Nowy model Nissana powstał na platformie CMF-B aliansu Renault – Nissan, na której bazuje także nowy Captur. Japoński crossover będzie napędzany za pomocą benzynowych silników o pojemności 1 oraz 1,3 litra. W ofercie znajdziemy także wysokoprężną jednostkę 1.5. Nowością będzie napęd hybrydowy, który model będzie dzielił z Renault Clio, Captur i Megane.

Nissan Juke zadebiutuje 3 września. Sprzedaż powinna rozpocząć się przed końcem roku lub najpóźniej na początku 2020 roku.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o