Nowy Nissan Juke zadebiutuje we Frankfurcie? No prawie…

0 1 894

Tegoroczne targi motoryzacyjne IAA 2019 ominie wielu producentów samochodów, wśród nieobecnych znajdziemy m.in. Nissana aczkolwiek japońska marka wpadła na pomysł jak nie uczestnicząc w niemieckim salonie samochodowym pojawić się we Frankfurcie. Otóż Nissan Juke II generacji został zaprezentowany we francuskim… Francforcie.

Nissan zaprezentował niedawno nowego Juke’a, o czym wspominaliśmy także na łamach naszego dziennika motoryzacyjnego. Znakomitym miejscem na premierę crossovera mogły być targi IAA 2019, ale japońska marka, podobnie zresztą jak ponad 20 innych producentów zrezygnowała z udziału w imprezie. Mimo to producent wymyślił ciekawy sposób na promocję swojego nowego modelu. Zamiast do niemieckiego Frankfurtu, Nissan Juke przyjechał do francuskiego Franfortu zlokalizowanego w departamencie Charente Maritime. 7 września, czyli na kilka dni przed rozpoczęciem targów powstało specjalne stoisko dla nowego crossovera. Jest kilka zalet takiego przedsięwzięcia: impreza jest bezpłatna, no i można zobaczyć na niej coś, czego nie będzie na IAA 2019 ;-)

Swoją nieobecność na tegorocznym salonie samochodowym we Frankfurcie potwierdziły m.in. marki: Alpine, Aston Martin, Citroen, Dacia, DS Automobiles, Ferrari, FCA, Alfa Romeo, Fiat, Jeep, Infiniti, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Rolls-Royce, Subaru, Suzuki, Toyota i Volvo. Wydawałoby się, że impreza będzie świecić pustkami, ale bez obaw na halach targowych na pewno pojawi się coś interesującego. Renault ma w planach prezentację nowego Captura, duże stoisko przygotował również Opel. Odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć nową Corsę, koncept Corsa-e Rally oraz Astrę po face liftingu.

Źródło: Nissan France

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o