Zaskakujący Opel Corsa z pakietem GS Sport – więcej kolorów i dodatków

0 3 448

Nowy Opel Corsa oferuje więcej możliwości personalizacji wyglądu niż poprzedniczka. Pojazd możemy skomponować według własnego uznania, także z felgami w wersji Bi-Color oraz sportowymi pasami na nadwoziu.

Nowy Opel Corsa oferuje mnóstwo dodatków stylistycznych zarówno do nadwozia, jak i wnętrza. Specjalne obręcze kół z lekkiego stopu w wersji „BiColor” można ozdobić kolorowymi wstawkami, a pakiet stylizacyjny do nadwozia GS Line oraz kolorowe akcenty we wnętrzu sprawią, że bestseller Opla będzie jeszcze skuteczniej przyciągał wzrok. Bogaty jest również asortyment akcesoriów, który obejmuje między innymi uchwyty na napoje dla pasażerów z tyłu oraz różne rozwiązania FlexConnect.

Nowe linie wyposażenia zostały zaprojektowane z myślą o kierowcach szczególnie ceniących komfort (Elegance) lub stawiających na dynamikę i żywiołowość (GS Line). Jeżeli jednak ktoś chciałby połączyć to, co najlepsze z obu tych obszarów, może zamówić dodatkowy pakiet stylizacji nadwozia GS Line. Czarne błyszczące nakładki na progi oraz listwy pod przednim i tylnym zderzakiem nadadzą Corsie Elegance sportowego wyglądu. Te same elementy są dostępne również w pakiecie GS Sport w cenie 4.417 zł (wszystkie ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi z VAT w Polsce, bez montażu). Nowa Corsa może prezentować się jeszcze bardziej sportowo z pakietem naklejek (803 zł). Białe lub czarne pasy na pokrywie silnika i dachu dodają jej szczególnie dynamicznego wizerunku.

Dla klientów, którzy chcieliby zwrócić uwagę otoczenia na swoją Corsę za pomocą kolorowych dodatków, firma Opel ma kilka propozycji. Jedną z nich są czarne błyszczące obręcze kół „BiColor” z lekkiego stopu. Pięć ramion 17‑calowych felg można ozdobić kolorowymi wstawkami. Elementy te mocuje się na zatrzaski, bez użycia śrub ani kleju.

Wstawki mogą mieć kolor biały, czerwony, niebieski lub czarny i będą wkrótce dostępne w zestawach po cztery komplety lub pojedynczo. Zwolennicy minimalizmu mogą zrezygnować z kolorowych wstawek, aby wyeksponować oszczędny wzór obręczy „BiColor”. Indywidualizm Corsy podkreślą takie dodatki, jak kolorowe nakładki na lusterka boczne (od 341 zł) oraz listwy przy logo (523 zł), dostępne również w kolorze białym, czerwonym, czarnym i niebieskim, a także w wersji stylizowanej na włókno węglowe.

Stylowe i praktyczne: opcje personalizacji wnętrza nowej Corsy

Za pomocą kolorów można również zindywidualizować wnętrze samochodu. Oferta obejmuje wymienne kolorowe aplikacje na deskę rozdzielczą (670 zł) oraz nakładki na lusterko wsteczne w trzech kolorach (od 200 zł). Ciekawym uzupełnieniem będzie kolorowa (czerwona lub niebieska) dźwignia zmiany biegów (285 zł) do Corsy z przekładnią manualną.Opel Corsa Accessories

Pasażerowie nowego Opla Corsy nie tylko są otoczeni eleganckim wystrojem, ale także mają do dyspozycji wiele praktycznych rozwiązań przydatnych w podróży. Osoby zajmujące tylne siedzenia mogą przechowywać butelki z napojami i inne drobiazgi w zasięgu ręki. Umożliwia to elastyczny uchwyt na kubki (203 zł), do zamontowania w kilka sekund w standardowej konsoli środkowej każdej Corsy.

FlexConnect to wygodne w użyciu elementy wyposażenia samochodów marki Opel. Poszczególne rozwiązania FlexConnect pomagają utrzymać ład i porządek w przedziale pasażerskim, a także ułatwiają korzystanie z urządzeń służących rozrywce. Na adapterze (93 zł) montowanym z tyłu oparć przednich foteli można zamocować m.in. haczyki (129 zł) i wieszaki na odzież (266 zł). Dzięki temu eleganckie ubranie, zabrane w podróż służbową, na pewno się nie pogniecie. Nowa Corsa świetnie sprawdzi się też podczas relaksujących wyjazdów całą rodziną. Uchwyty (od 441 zł) na różnego rodzaju tablety umożliwią dzieciom na tylnych siedzeniach wygodne oglądanie ulubionych filmów, a na rozkładanym stoliku FlexConnect (307 zł) świetnie gra się w karty.

Źródło: Opel Polska

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o