Nowy Peugeot 208 wybrany najlepszym samochodem miejskim

5 1 254

Nowy Peugeot 208 zwyciężył głosami internautów w drugiej edycji plebiscytu The Best of Moto, w kategorii „Samochód Miejski”.

W czasie uroczystej gali, która odbyła się w ostatni czwartek w siedzibie wydawnictwa Agora, w Warszawie, nagrodę odebrał z rąk Tomasza Korniejewa, redaktora naczelnego moto.pl, Paweł Gawryluk, dyrektor marki Peugeot w Polsce.

Nowy Peugeot 208 właśnie zadebiutował na polskim rynku i będzie walczył o polskiego klienta. Tym bardziej cieszę się, że został doceniony i wyróżniony przez Internautów, wśród których są na pewno jego przyszli nabywcy. Peugeot 208 zyskuje powszechne uznanie dzięki porywającemu designowi, nowoczesnym technologiom (między innymi najnowszej generacji Peugeot i-Cockpit® 3D), a także  możliwości wyboru układu napędowego elektrycznego lub spalinowego. Te wszystkie atuty bez wątpienia przyczyniły się do wygranej tego modelu w plebiscycie The Best of Moto – powiedział Paweł Gawryluk.

Peugeot 208 powstał na bazie najnowszej generacji platformy Grupy PSA określanej skrótem CMP (Common Modular Platform). Oferuje nowatorską stylistykę oraz inne nowości, takie jak nowej generacji system Peugeot i-Cockpit© 3D (składa się na niego: kompaktowa kierownica, zegary na linii wzroku kierowcy ukazujące informacje na dwóch poziomach oraz ekran dotykowy o przekątnej 7” lub 10”, w zależności od wersji wyposażenia), a także liczne systemy wspomagania prowadzenia, które pochodzą z wyższych segmentów rynku. Platforma CMP zapewnia również większy komfort akustyczny i termiczny w kabinie oraz zmniejszenie drgań.

Informacja prasowa: Peugeot Polska

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
4 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
5 Autorzy komentarzy
AlexarekPiotrAdamtp Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
tp
Gość
tp

Dziennikarze nie mieli nawet okazji dobrze zrecenzować ten samochód, a on już nagrody dostaje?

Adam
Gość
Adam

Dokładnie. Dobrze posmarowane musiało być :D

Piotr
Gość
Piotr

Oceniali internauci. Potrafisz czytać ze zrozumieniem?

arek
Gość
arek

auto jest brzydkie i ciasne, bagażnik mniejszy od 207-ki.

Alex
Gość
Alex

arek, ty też jesteś brzydki… nie wiem, czy masz mniejszy, czy nie?

Tak to wychodzi, jak się zaczyna rozmowę od oceny wyglądu, rzeczy kompletnie indywidualnej i nie wnoszącej niczego do rozmowy.
Jeśli chodzi o ciasnotę i bagażnik… well, auto miejskie klasy B ma być niewielkie, by się w mieście zmieścić. Jeśli ktoś chce przestrzeni pasażerskiej i bagażowej, zapraszam do C4 Spacetourer albo Berlingo.