Chat with us, powered by LiveChat

Nowy Peugeot 308 zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najbardziej niezawodnych samochodów

8 148

Nowy Peugeot 308 zdobył pierwsze miejsce w prestiżowym rankingu. Nagroda znalazła swoje potwierdzenie w badaniu satysfakcji klientów.

Nowy Peugeot 308 najbardziej niezawodny

Peugeot 308 to nie tylko najlepiej oceniany samochód, ale też najbardziej niezawodny w badaniu satysfakcji klientów JD Power Customer Satisfaction Survey 2019. Nowy 308 był chwalony za bardzo dobre właściwości jezdne, komfort, oszczędne silniki i wysokiej jakości wnętrze.

Właściciele Peugeot 308 są wyraźnie bardzo zadowoleni

Właściciele Peugeota 308 są najwyraźniej bardzo zadowoleni ze swojego auta. Samochód otrzymał od nich szereg pięciogwiazdkowych recenzji, posiadacze chwalą jego komfort, jakość, niezawodność i oszczędność” powiedział redaktor Honest John, David Ross.

Zostało to potwierdzone przez JD Power, które ogłosiło wyniki swojego rankingu niezawoności. Peugeot został w nim uznany za najbardziej niezawodną markę w badaniu przeprowadzonym w 2019 roku wśród 11.000 właścicieli. Badania obejmowały wszystkie aspekty posiadania samochodu w ciągu pierwszych 36 miesięcy posiadania auta. Peugeot osiągnął znakomity wynik, znacząco lepszy od drugiej w rankingu Skody i trzeciego Hyundaia.

177 obszarów badania

Oznacza to, że właściciele Peugeota byli najbardziej zadowoleni z niezawodności swoich pojazdów, kosztów eksploatacji i jakości wśród wszystkich rywalizujących marek. W obszernym badaniu właściciele proszeni są o ocenę swojego pojazdu w 177 obszarach,  podzielonych na osiem kategorii, począwszy od silnika i skrzyni biegów, poprzez system rozrywki i komfort foteli.

Ogólna niezawodność jest zdeterminowana przez najmniejszą liczbę problemów na 100 pojazdów, a Peugeot został oceniony najlepiej, wyprzedzając inne marki.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
6 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
8 Autorzy komentarzy
EssaPrawdaBeeFioleKTommo66 Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lol
Gość
Lol

Co teraz AŚ i inne niemiecki e gazetki zrobią z taką informacją:)

Dost
Gość
Dost

To jest jakiś nowy 308?

Łukasz
Gość
Łukasz

Każdy, który jest obecnie w salonie ;)

Tommo66
Gość
Tommo66

Ajaj, jaka miła wiadomość od samego rana. Muszę zaraz swojego wyciągnąć z garażu i umyć porządnie. -:)

FioleK
Gość
FioleK

Czy można prosić o dołączanie linku do artykułu źródłowego pod tekstami?

Bee
Gość
Bee

A na których miejscach pozostałe francuskie marki? Ciekawe jest również to, że Peugeot tak wysoko, a niemal bliźniaczy Citroen znacznie niżej. Jeszcze ciekawiej w przypadku koncernu VAG, najwyżej ceniona najniżej pozycjonowana marka.

Essa
Gość
Essa

VAG jest na 24 chyba

Prawda
Gość
Prawda

Szkoda, że badania nie pokazują z jakich silników I roczników są zadowoleni kierowcy.