Chat with us, powered by LiveChat

Nowy Peugeot 508: Sogefi oferuje zamienniki oryginalnych części

0 106

Na rynku części zamiennych pojawiła się kompletna gama filtrów do nowego Peugeot 508 oraz 508 SW firmy Sogefi.

Sogefi, firma z branży podzespołów samochodowych wchodząca w skład grupy CIR, jest pierwotnym dostawcą filtrów cząstek stałych i filtrów oleju dla silników Diesla montowanych w Peugeot 508 i 508 SW II drugiej generacji. Klienci mogą korzystać z szerokiej gamy zamienników różnorodnych filtrów: paliwa, oleju, powietrza i powietrza w kabinie, w tym produktów oryginalnych, dostępnych dla różnych wersji silników. Pod względem opcji napędowych nowy Peugeot 508, zaprezentowany po raz pierwszy na targach motoryzacyjnych w Paryżu w październiku 2018 roku, oferuje benzynowe jednostki PureTech o pojemności 1.6 litra z turbodoładowaniem i różne opcje silnika wysokoprężnego BlueHDI z turbodoładowaniem.

Moduł filtra oleju

Filtr oleju odgrywa ważną rolę w prawidłowej pracy silnika, ponieważ nieustannie oczyszcza olej poprzez filtrowanie zanieczyszczeń pochodzenia zewnętrznego i wewnętrznego, jak np. cząstki o właściwościach ściernych powstające podczas normalnego zużywania się części, pył i pozostałości z procesów spalania. Dzięki specjalnej technologii plisowania wkładów filtracyjnych Sogefi Chevron filtry te oferują doskonałe możliwości zatrzymywania pyłu przy równocześnie małej przestrzeni montażowej.

Dostępne są następujące produkty: Silnik 1.6 PureTech – Purflux L358A, Fram® CH9973AECO, CoopersFiaam FA5747AECO i dla wersji BlueHDI – Purflux LS995, Fram® PH12221, CoopersFiaam FT6735.

Moduły filtra paliwa

Filtr paliwa zapewnia ochronę dla układu wtrysku paliwa poprzez filtrowanie zanieczyszczeń
zawartych w paliwie. Moduł filtra paliwa dla silnika wysokoprężnego oparty na technologii Sogefi Diesel3TechTM zabezpiecza silnik i układ wtrysku paliwa nawet w przypadku wysokiego stopnia zanieczyszczenia paliwa wodą. Technologia Diesel3TechTM oddziela krople wody (do 10 μm) od paliwa i gromadzi wodę w specjalnym zbiorniku, który jest następnie opróżniany poprzez odkręcenie śruby spustowej.

Element „Eco-filter” – specjalnie plisowany wkład filtracyjny Sogefi pozwala zaoszczędzić
przestrzeń i ciężar przy równoczesnej wysokiej zdolności recyklingu. Dostępne są następujące produkty: Silnik 1.6 PureTech – Purflux EP202, Fram® G10230, CoopersFiaam FT6036 i dla wersji BlueHDI – Purflux C875 / C533A, Fram® C12282 /
C11781ECO, CoopersFiaam FA6806ECO / FA6130ECO.

Silnikowy filtr powietrza

Zadaniem filtra powietrza jest zabezpieczanie silnika przed przedostawaniem się do jego wnętrza zanieczyszczeń zewnętrznych. W zależności od pojemności silnika do wnętrza silnika może przedostawać się od 200 do 500 metrów sześciennych powietrza co godzinę. Takie powietrze zawiera pył, który może tworzyć pastę o właściwościach ściernych zakłócającą pracę silnika. Dlatego filtr powietrza musi być wysoce wydajny.

Dostępne są następujące filtry: Silnik 1.6 PureTech – Purflux A1274, Fram® CA10416,
CoopersFiaam PA7559 i dla wersji BlueHDI – Purflux A1725, Fram® CA11897, CoopersFiaam PA7828.

Filtr powietrza w kabinie

Filtr powietrza w kabinie zabezpiecza kabinę przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi i
nieprzyjemnymi zapachami, które mogą przedostawać się do wnętrza pojazdu. Zalecamy
wymieniać taki filtr podczas corocznego przeglądu pojazdu. Filtry są dostępujące z poniższym zamówieniem: Purflux AHC425-2, Fram® CFA11808-2,
CoopersFiaam PCK8396-2.

Grupa Sogefi, ze swoją ofertą filtrów do Peugeota 508, jest pierwsza na rynku zamienników
oryginalnych części samochodowych dzięki kompletnej gamie filtrów do tego modelu.
Zamienniki oryginalnych części samochodowych są identyczne jak produkty oryginalne.

Sogefi

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o