Nowy Peugeot 508 Sport Engineered już na drodze!

2 4 597

Peugeot chyba lubi drażnić się ze swoimi fanami i kolejny raz potęguje atmosferę oczekiwania na swój nowy model.

Wiemy już, że na publiczny debiut seryjnej wersji Peugeot 508 Sport Engineered musimy czekać do jesieni i targów motoryzacyjnych w Paryżu. Mimo to producent kolejny raz zapowiada model chwaląc się nową serią zdjęć. Poprzednio oglądaliśmy najmocniejszą wersję 508 na Circuit Paul Ricard w Le Castellet we Francji, teraz pojazd wyjechał na drogę publiczną o czym francuska marka poinformowała w mediach społecznościowych. Producent spod znaku lwa podkreśla przyjemność z jazdy, jaką dostarcza nowy model a my możemy tylko wierzyć na słowo ;-) Wszystko wskazuje jednak na to, że prace nad modelem są już w fazie końcowej.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Hybrydowy Peugeot 508 Sport Engineered będzie dysponował łączną mocą 360 KM. Napęd połączy silnik 1.6 PureTech z dwoma jednostkami elektrycznymi. Jest to taka sama kombinacja jak w nowym flagowym modelu DS Automobiles. Samochód zapoczątkuje linię oznaczoną PSE (Peugeot Sport Engineered), do której w następnej kolejności dołączy 208 PSE, czyli następca GTi. Model będzie w 100% elektryczny.

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
DaroMarcin Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin
Gość
Marcin

Ile razy można te same zdjęcia z podobną treścią publikować? Takie przepisane wypracowanie na poziomie 15latka. Kopiuj – wklej i mamy nowy artykuł nie oznacza że jestem dziennikarzem :/

Daro
Gość
Daro

W końcu to artykuł Pani Małgorzaty… Niczego innego nie można się spodziewać…