Chat with us, powered by LiveChat

Nowy Peugeot 508 SW – patent modelu na rynek rosyjski

2 5 014

W internecie pojawiły się zdjęcia patentowe Peugeot 508 SW. Nowy model spod znaku lwa wkrótce trafi na rynek rosyjski i najprawdopodobniej dotyczy to także wersji kombi.

Wygląd Peugeot 508 nie jest oczywiście żadną nowością. Model francuskiej marki zadebiutował podczas salonu samochodowego w Genewie w 2018 roku i jeszcze w tym samym roku zaprezentowano wersję SW. Kombi niedawno trafiło do salonów sprzedaży w Polsce i znajduje się aktualnie na intensywnym teście w naszej redakcji.

Marka Peugeot zapowiedziała pod koniec ubiegłego roku, że zamierza wprowadzić do Rosji model 508. Informacja dotyczyła wyłącznie modelu w wersji liftback. Okazuje się jednak, że do klientów na tamtejszym rynku może trafić także wariant kombi. Świadczyć o tym mogą zdjęcia patentowe wersji SW, które pojawiły się w Instytucie Własności Przemysłowej.

508 ma trafić do rosyjskich salonów sprzedaży wyposażony w jednostkę benzynową o mocy 150 KM oraz 177-konnym silnikiem wysokoprężnym połączonym z 6- i 8-biegową przekładnią automatyczną. Na razie dokładna data rosyjskiej premiery Peugeot 508 i 508 SW nie jest znana.

Źródło: rg.ru

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
AnatolijToJa Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ToJa
Gość
ToJa

Peugeot 508 chyba nigdy nie przestanie być „nowy”

Anatolij
Gość
Anatolij

On jest jak Lenin… Wiecznie żywy.