Nowy Peugeot 508 trafił do salonów sprzedaży w Japonii

1 23

Nowy Peugeot 508 właśnie trafił na rynek japoński. Samochód został zaprezentowany przez dyrektora generalnego francuskiej marki, Jean-Philippe’a Imparato na uroczystej gali.

Peugeot w Japonii cały czas dynamicznie się rozwija. W ciągu trzech ostatnich lat marka zanotowała 73% wzrost, co zawdzięcza przede wszystkim popularności swoich SUV-ów. Francuski producent ma okazję kontynuować dobrą passę i właśnie wprowadza do oferty nowy flagowy model marki. Peugeot 508 z wielkim entuzjazmem został zaprezentowany przez dyrektora generalnego Peugeota, Jean-Philippe’a Imparato.

W listopadzie zeszłego roku, 508 był dostępny w Japonii jedynie w limitowanej do 60 egzemplarzy wersji First Edition. Od dziś można zamawiać już seryjny model, który został wyceniony na 4,170,000 jenów, czyli ok 140.000 zł. Samochód jest oferowany na rynku japońskim w trzech wariantach wyposażenia: Allure, GT Line i GT.

Jeszcze w tym roku oferta Peugeota w Kraju Kwitnącej Wiśni powiększy się o kolejny model. Pod koniec roku zadebiutuje nowy Rifter. Peugeot będzie więc oferował na rynku japońskim pełną gamę produktów od 208 do 508 łącznie z samochodami z segmentu SUV: 2008, 3008 i 5008 oraz pojazdami dostawczymi.

Źródło: Jean-Philippe Imparato Twitter

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Paweł Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł
Gość
Paweł

A jak się u nas sprzedaje?