Nowy Peugeot Partner, Citroën Berlingo, Opel Combo wygrywają International Van of the Year 2019

0 175

Grupa PSA zdobyła prestiżową nagrodę International Van of the Year 2019 (IVOTY) za nową generację swoich lekkich samochodów dostawczych. Nowa generacja samochodów Peugeot Partner, Citroën Berlingo, Opel Combo i Vauxhall Combo, została zaprezentowana na targach IAA Commercial Vehicles w Hanowerze w Niemczech. Jest to wyraz uznania dla głównej strategii dla modelu, określonej w planie Push to Pass. Grupa PSA jest wiodącym europejskim dostawcą lekkich samochodów dostawczych i posiada ponad 30% rynku.

Nowy Peugeot Partner, Citroën Berlingo i Opel / Vauxhall Combo Vans zostały zaprojektowane jako część programu, w którym usługi były systematycznie dostosowywane tak ściśle, jak to możliwe do potrzeb klientów biznesowych pod względem komfortu, systemów wspomagania jazdy i bezpieczeństwa. Ta nowa generacja kompaktowych samochodów dostawczych już dzisiaj odniosła komercyjny sukces, zajmując pierwsze miejsce na europejskim podium w roku 2017.

Dla Jarlatha Sweeneya, przewodniczącego jury IVOTY, nowe samochody PSA to „najważniejsze małe furgony od lat”. Komentując decyzję jury, przewodniczący dodał: „Wspólny program dla czterech marek Grupy PSA, Peugeot Partner, Citroën Berlingo van, Opel Combo i Vauxhall Combo, jest dobrze przygotowany na przyszłość, pełen innowacji technologicznych aby pomóc kierowcy i z korzyścią finansową dla właściciela lub zarządzającego flotą. Dostępność dwóch wersji rozstawu osi to kolejny krok naprzód, podobnie jak wprowadzenie wariantu napędu na 4 koła, biorąc pod uwagę, że coraz większa liczba przedsiębiorstw użyteczności publicznej poszukuje napędu 4×4 w małej furgonetce. W sumie jest to bardzo dobry pakiet

Nowe modele zostały opracowane przy użyciu platformy EMP2 i dostosowane do najnowszej generacji układów napędowych i wyposażenia wspomagającego kierowcę. Oferują one szereg usług dla klientów B2B, spełniając najwyższe standardy na rynku pod względem przestronności i modułowości, o nośności 1.000 kg.

Dzięki nowej ofercie Grupa PSA zamierza umocnić swoją wiodącą pozycję na rynku pojazdów użytkowych.

Grupa PSA z dumą przyjmuje tę prestiżową międzynarodową nagrodę, która jest uznaniem naszej wiedzy i pozycjonowania naszego asortymentu jako najlepszego na rynku. Dzięki nowej generacji lekkich samochodów dostawczych osiągnęliśmy kluczowy etap w odnawianiu asortymentu B2B, zgodnie z naszymi ambicjami dotyczącymi pojazdów użytkowych w ramach planu strategicznego Push to Pass” – powiedział Carlos Tavares, prezes grupy PSA.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o