Nowy Peugeot Partner Van zadebiutuje na targach Fleet Market

0 60

Nowy Peugeot Partner Van, czyli dostawcza wersja modelu Rifter, odbędzie publiczny debiut na polskim rynku podczas targów branży flotowej Fleet Market 2018.

Już 21 listopada odbędą się targi branży flotowej Fleet Market 2018. Podczas imprezy nie zabraknie premier motoryzacyjnych zarówno wśród modeli osobowych, jak i dostawczych. Swój pierwszy publiczny pokaz będzie miał m.in. Peugeot Partner Van, który zdobył niedawno tytuł Międzynarodowego Samochodu Dostawczego Roku 2019. Jest to już piąty pojazd marki spod znaku lwa, który otrzymał to prestiżowe wyróżnienie.

Nowa generacja Partnera zyskała nowy wygląd, wyposażenie oraz wykończenie wnętrza. Peugeot Partner Van będzie oferowany w dwóch wersjach długości: 4,40 i 4,75 m oraz szerokiej gamie silników benzynowych i diesli. Jest to pierwszy pojazd dostawczy, który otrzymał znany z osobowych modeli marki spod znaku lwa i-Cockpit. Nie zabraknie zatem niewielkiej kierownicy spłaszczonej na górze i u dołu, a także 8-calowego ekranu dotykowego zwróconego w stronę kierowcy.

W ofercie znajdziemy dwie indywidualne konfiguracje modelu: Grip dla klientów, którzy potrzebują pojazdu do transportu większych, cięższych ładunków i poruszają się niekończenie wyłącznie po gładkim asfalcie. Pojazd posiada m.in. większy prześwit, duże koła z oponami Mud & Snow oraz system Advance Grip Control. Z kolei wersja Asphalt jest dostosowana dla kierowców pokonujących dalekie dystanse. Przyda się zatem lepsza akustyka, komfortowe fotele oraz 8-calowy ekran dotykowy z radiem sieciowym.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o