Nowy Peugeot Partner z nagrodą „Lekki samochód dostawczy roku 2019”

0 48

Nowy Peugeot Partner otrzymał kolejną nagrodę na rosnącej liście, którą rozbudowuje od czasu swojej premiery.  Magazyn „Car and Van” przyznał Partnerowi nagrodę „Small Van of the Year” 2019 roku.

Nowy Peugeot Partner świetnie sprawdza się na wszystkich polach, jakich oczekują klienci. Jest sprytnie zaprojektowany, oferuje niską emisję spalin i bardzo dobrą ekonomikę zużycia paliwa w porównaniu do konkurencji. Jest też konkurencyjny cenowo. W kabinie jest mnóstwo miejsca, a jakość wykonania sprawia, że ​​niektóre samochody mogą się zawstydzić„.

Nowy Peugeot Partner oferuje cztery opcje wykończenia: S, Grip, Professional i Asphalt. Standardowe wyposażenie obejmuje zdalny zamek centralny z blokadami i oddzielne ryglowanie kabiny, kompaktową kierownicę i-Cockpit® i ergonomicznie zamontowane wskaźniki, elektryczne przednie szyby, elektrycznie regulowane lusterka boczne, półkę do przechowywania w kabinie, automatyczne reflektory, cyfrowy tuner radiowy DAB, zestaw głośnomówiący Bluetooth®, system PEUGEOT Connect SOS i Assistance, tylne asymetryczne drzwi i sześć haków mocujących w przestrzeni ładunkowej.

To już kolejna nagroda dla tego udanego samochodu.

źróło: Car & Van

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o