Chat with us, powered by LiveChat

Nowy Renault Arkana sfotografowany na żywo w Grodnie

7 4 612

Nowy Renault Arkana budzi coraz większe emocje. Jest bowiem szansa, że samochód pojawi się w Europie.Elegancki SUV coupe mógłby pojawić się pod nazwą Dacia. Jednak dopóki tak się nie stanie, możemy go podziwiać na zdjęciach. Na żywo sfotografował go w Grodnie jeden z naszych Czytelników.

W ocenie pana Stanisława, który wysłał nam zdjęcia, auto prezentuje się bardzo okazale i elegancko. Jest masywny, przyciąga wzrok. Sylwetka coupe crossover trochę przypomina BMW X4 a trochę trochę BMW X6. Samochód można już na tamtejszym rynku zamawiać, w tym przypadku był prezentowany w centrum handlowym. Jest to wersja na na rynek rosyjski i białoruski. Jego cena w przeliczeniu na złotówki to około 68 tysięcy złotych.

Dziękujemy za zdjęcia a jeśli w czasie Waszych podróży traficie na ciekawe auto, czy to nowe czy zabytkowe, wysyłajcie proszę z opisem na [email protected]

Więcej zdjęć w galerii poniżej. A tutaj znajdziecie więcej informacji o Renault Arkana, w tym dane techniczne i wyposażenie.

Dziękujemy panu Stanisławowi za nadesłanie materiału.

 

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
4 Wątki komentarzy
3 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
7 Autorzy komentarzy
EdiGrzesiumbTomasz NowickiTim Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mb
Gość
mb

Xm3 ładniejszy.

Tomek
Gość
Tomek

ale jak to w środku wygląda?

Tim
Gość
Tim

Nie wiesz jak wygląda w środku wejdź sobie na rosyjską stroną Renault, rzeczywiście w środku mocno trąci Dusterem, na tyle mocno że wygląda to jak Duster II w wersji coupe w oprawie Renault …w sumie mi się podoba!

mb
Gość
mb

Słabo.

Grzesiu
Gość
Grzesiu

Z tyłu dziwnie przypomina mercedesa

Edi
Gość
Edi

W sumie mogliby z niego zrobić nową Dacię Logan albo Lodgy