Chat with us, powered by LiveChat

Nowy Renault Captur w podstawowej wersji Life – co kryje wnętrze?

7 4 891

Renault Captur II generacji jest oferowane na francuskim rynku w cenie rozpoczynającej się od 18.600 euro. Jakie wyposażenie znajdziemy w podstawowej wersji Life?

Bazowa wersja samochodu ma za zadanie zazwyczaj skusić klientów niską ceną. Raczej nikt nie spodziewa się, że w podstawie model zachwyci pięknymi tapicerkami i bogactwem dodatków czy systemów wspomagających bezpieczeństwo. W przypadku Renault Captur również tego nie oczekujemy. Francuski dziennik motoryzacyjny Auto Plus opublikował zdjęcie wnętrza modelu w wersji Life, który został wyceniony na 18.600 euro. Co znajdziemy a właściwie czego brakuje w podstawie?

Life jest jednym z czterech wariantów dostępnych dla francuskiego crossovera obok Zen, Intens i Initiale Paris. W wyposażeniu bazowego Renault Captur zrezygnowano m.in. z dotykowego ekranu systemu multimedialnego i klimatyzacji, które są oferowane od drugiego poziomu Zen.

Spośród obecnych na rynku licznych systemów wspomagających pracę kierowcy, w Renault Captur Life zainstalowano system hamowania awaryjnego z wykrywaniem pieszych i rowerzystów, system utrzymywania pasa ruchu, ostrzeganie o zachowaniu bezpiecznej odległości oraz rozpoznawanie znaków drogowych. W modelu nie zabrakło także tempomatu/ogranicznika prędkości, automatycznych reflektorów, elektrycznych szyb, elektrycznych i podgrzewanych lusterek oraz reflektorów Full LED.

Wybierając wyższy wariant Zen w samochodzie posłuchamy radia i będziemy korzystać z 7-calowego wyświetlacza dotykowego, który jest kompatybilny z systemami Apple Car Play i Android Auto.

Napęd podstawowego Captura pochodzi od 3-cylindrowej jednostki benzynowej TCe, która generuje 100 KM mocy. Silnik współpracuje z 5-biegową manualną skrzynią biegów.

Źródło: Auto Plus

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
6 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
5 Autorzy komentarzy
SebastianjanSouth-PLSlawoSouth-PL Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jan
Gość
jan

Z tekstu niestety nie wynika czy na wyposażeniu nie ma w ogóle klimatyzacji, czy nie ma tylko dotykowego ekranu do jej obsługi :/

South-PL
Gość
South-PL

„W wyposażeniu bazowego Renault Captur zrezygnowano m.in. z dotykowego ekranu systemu multimedialnego i klimatyzacji, które są oferowane od drugiego poziomu Zen.” Jasno napisano, że nie ma systemu multimedialnego i klimatyzacji. Czytamy ze zrozumieniem, a dopiero potem krytykujemy.

jan
Gość
jan

Nie jest to jasne. Przeczytaj jeszcze raz moje pytanie.

Slawo
Gość
Slawo

@jan pisze jak byk, nie ma klimatyzacji, jest od wersji ZEN

South-PL
Gość
South-PL

Autorka nie pisała o klimie sterowanej z panelu multimedialnego, tylko o ekranie i o klimie. I tych dwóch elementów brak w wersji life.

jan
Gość
jan

Zdanie było źle skonstruowane i nie wynikało to z niego.

Sebastian
Gość
Sebastian

nie wydaje mi się żeby w aucie tego segmentu nie było klimy w ogóle w podstawie, chyba nie ma już takich aut na rynku bez klimy i radia.