Chat with us, powered by LiveChat

Nowy Renault Triber – ruszyła produkcja małego minivana

1 7 286

Nowy Renault Triber, czyli niewielki 7-osobowy minivan trafił na linie montażowe fabryki w pobliżu Chennai w Indiach. Producent wkrótce rozpocznie przyjmowanie zamówień na nowy model.

Nowy Renault Triber jest przeznaczone na rynek indyjski i dołączy do takich modeli w ofercie jak bestsellerowy Kwid, czy Duster. Długość pojazdu nie przekracza 4 m, ale mimo niewielkich wymiarów Triber charakteryzuje się modułowym charakterem wnętrza. Na pokładzie zagospodarowano przestrzeń na schowki i półeczki i a kierowca ma mnóstwo możliwości konfiguracji wnętrza. Według Renault na pokładzie Tribera jest aż 100 różnych kombinacji. Fotele drugiego rzędu są przesuwane w przód i w tył, oparcia można pochylać i zainstalować lub zdemontować siedzenia trzeciego rzędu. Łącznie na pokładzie Renault Triber można przewieźć 7 osób. Przy pięciu pasażerach na pokładzie pojemność bagażnika wynosi 625 litrów.

Renault Triber jest napędzany 1-litrowym, 3-cylindrowym silnikiem o mocy 72 KM i momencie obrotowym 96 Nm, czyli podobnie jak w modelu Kwid. Jednostka będzie współpracowała z pięciobiegową manualną skrzynią biegów, a opcjonalnie oferowana będzie zautomatyzowana przekładnia o pięciu przełożeniach.

Niewielki minivan trafił już na linie montażowe zakładu w Oragadam, który znajduje się w pobliżu Chennai w Indiach. Producent spod znaku rombu rozpocznie przyjmowanie zamówień już 17 sierpnia, a w salonach pojazd pojawi się  28 sierpnia. Francuska marka oczekuje, że Triber odniesie większy sukces na rynku indyjskim niż Duster.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Greg24 Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Greg24
Gość
Greg24

Ja też go chce! Mały rozmiar a pojemny,! Dlaczego nie ma go w Europie?