Nowy salon Renault Zdunek w Gdańsku już działa

5 748

Nowy salon Renault Zdunek w Gdańsku jest już otwarty. Zapraszamy na wirtualny spacer po salonie, w którym można oglądać takie modele jak Clio, Captur oraz Dacia Duster.

Epidemia koronawirusa nie jest najlepszym momentem na otwarcie nowego salonu samochodowego, ale właśnie na ten trudny czas przypadło ponowne uruchomienie ekspozycji w salonie Renault Zdunek w Gdańsku. Nie było uroczystej ceremonii otwarcia a wszystko odbyło się bez imprezy, bez gości i bez specjalnego rozgłosu.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Obiekt jest zlokalizowany w miejscu wcześniejszego salonu Grupy Zdunek przy ul. Miałki Szlak. Klienci mogą oglądać w nim najnowsze modele, w tym Clio oraz Captur. Aktualnie remont przechodzi także salon Dacii, ale tymczasowo pojazdy rumuńskiej marki, jak na przykład nowy Duster, są wystawione obok pojazdów Renault. Otwarcie salonu Dacii nastąpi do końca czerwca 2020 roku.

Jak kupować samochód w czasach epidemii? Renault Zdunek zapewnia, że stosuje wszelkie środki bezpieczeństwa. Liczbę pracowników ograniczono do niezbędnego minimum, pomieszczenia są odkażane, a sprzedawcy witają się jedynie uśmiechem, aby ograniczyć bezpośredni kontakt. Salon wprowadził także usługę door to door oraz wizytownik, aby w salonie jednocześnie przebywała jak najmniejsza liczba osób.

Zapraszamy na wirtualny spacer po nowym salonie.

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
4 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
5 Autorzy komentarzy
LeninsTak...WojciechAdam Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adam
Gość
Adam

Kupiłem u Zdunka już 3 auta prywatnie – fakt w Gdyni. Dwa mi zostały Laguna 2007 i Koleos. Polecam salon i serwis. Podejście bardzo profesjonalne oraz „normalne” takie ludzkie. Fajne rabaty na nowe auta i serwis bardzo dobry w przystępnych cenach. Przy okazji pozdrawiam Pana Patryka z salonu i Pana Bartosza z serwisu – spoko goście. Polecam Zdunka.

Wojciech
Gość
Wojciech

Dziwne, że właściciel widząc jaka jest obecnie fatalna sytuacja na rynku nie wstrzymał się z otwarciem do 2021 kiedy skończy się epidemia. Przecież teraz będzie spektakularnie dopłacał do interesu miesiąc w miesiąc. Pensje, samochody na placu, rachunki. Naprawdę nie rozumiem. Już w polowie lutego było wiadomo, że epidemia jest nieunikniona.

Tak
Gość
Tak

Przecież to zespół naczyń połączonych, umów wiążących. Ty możesz byś podjął decyzję o wstrzymaniu gdybyś nie znał kar umownych. A podatki/czynsze/pensje na umowę o pracę i inne umowy cywilno/prawne – to wszystko się zatrzyma z godziny na godzinę.

...
Gość
...

Co z tego że otwarty jak nadal trwają tam pracę budowlane. Budowa na hali serwisowej oraz na piętrze salonu

Lenins
Gość
Lenins

Salon pod względem architektury, prezentuje sie fatalnie wręcz okropnie. Wygląda jak hala magazynowa, która zaczęto przerabiać na nowoczesny, modernistyczny styl. Sto lat projektowania, a efekty końcowy jak zawsze.