Od 15 lat piszemy o motoryzacji francuskiej! Zaczęło się od marek Citroen, Peugeot i Renault

3 396

Citroen, Peugeot i Renault były pierwszymi markami, o których pisaliśmy 15 lat temu. Na początku września 2004 roku vortal Francuskie.pl otworzył nowy rozdział w historii mediów motoryzacyjnych w Polsce. Jesteśmy dumni, że przez te 15 lat mogliśmy pisać dla Was i dostarczać Wam informacji ze świata motoryzacji znad Sekwany.

Powodów do dumy mamy dużo – projekt, który rozpoczął się od zafascynowania francuskimi samochodami i dostrzeżeniem luki na rynku mediów motoryzacyjnych oraz założeniem małego serwisu internetowego, rozrósł się i dzisiaj funkcjonuje w formie pełnoprawnego dziennika motoryzacyjnego, w którym codziennie możecie przeczytać coś ciekawego o naszych ulubionych markach.

Każdy z redaktorów Francuskie.pl ma jakiś francuski samochód – na pokładzie znajdują się m.in. Peugeot 807, Citroen Xantia, Citroen C4, Citroen C2, Citroen 2CV oraz Renault Kadjar. W ciągu tego czasu zdążyliśmy przetestować i opisać dla Was setki nowych modeli, zaczynając w 2004 roku bardzo skromnie, wypracowaliśmy własną formułę testów. Wiele planów zrealizowaliśmy, wiele planów mamy jeszcze do zrealizowania. Zmieniamy się, na pokładzie pojawią się nowi autorzy. Przed nami projekty i podróże.

15 lat to także okazja do podziękowań dla wszystkich, którzy pomagali, wierzyli i przyczynili się do tego, że Francuskie.pl są dzisiaj dużym, prężnie działającym serwisem internetowym. Dziękujemy też tym, którzy nas krytykowali – to także pomaga nam zmieniać się i rozwijać – dla Was.

Dziękujemy przede wszystkim Wam – naszym Czytelnikom – którzy regularnie odwiedzają Francuskie.pl. Robimy to dla Was. Dziękujemy importerom marek Citroen, DS Automobiles, Opel i Peugeot oraz Renault, Alpine i Dacia za te 15 lat współpracy. Bez Was nasza praca byłaby dużo trudniejsza.

Zamiast urodzinowego tortu tradycyjnie jak co roku wspieramy jeden z domów dziecka w Polsce – ale to nie znaczy, że nie będzie urodzinowych niespodzianek. Będą i to wkrótce, o czym poinformujemy Was oddzielnie.

Redakcja Francuskie.pl

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
3 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
3 Autorzy komentarzy
pawelhksSlawoE D Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
E D
Gość
E D

Gratulacje

Slawo
Gość
Slawo

Życzę dalszego rozwoju, kawał czasu :)

pawelhks
Gość
pawelhks

Sto lat (tzn o sto lat dłużej niż francuskie samochody – gdyby miały zniknąć, tfu tfu) żyjcie i publikujcie o fantastycznych samochodach. Nie wahajcie się ciąć głupie wypowiedzi trolli w komentarzach.

PS czy aby nie miało być spotkania urodzinowego?