Chat with us, powered by LiveChat

Oto 100 lat Citroena przedstawione na jednym filmie 

1 1 449

Citroen świętuje swoje 100-lecie na całym świecie. Urodziny przyjmują bardzo ciekawe formy: począwszy od wystaw samochodów zabytkowych, przez gadżety dla kolekcjonerów aż po kampanie reklamowe. W Argentynie z okazji swojego jubileuszu, francuska marka zaprezentowała film ilustrujący poszczególne lata w historii.

Citroen postanowił zobrazować 100 lat swojego istnienia w ciekawej kampanii reklamowej. Przedstawienie każdego roku z historii marki na jednym filmie wydaje się mało możliwe ze względu na bogactwo pojazdów i zdarzeń, ale zadanie udało się zrealizować w bardzo ciekawy sposób. Efekt końcowy to dynamicznie zmieniające się obrazy prezentujące lata od 1919 do 2019. Poszczególne cyfry skrywają kolorowe ilustracje najważniejszych momentów oraz modeli Citroena.

Kampania ruszyła w ubiegłym tygodniu podczas wystawy AutoClásico, która odbyła się w miejscowości San Isidro położonej w pobliżu Buenos Aires. Odwiedzający targi mieli nie tylko możliwość zobaczenia filmu, ale także otrzymania obrazu z rokiem swojego urodzenia pochodzącym z kampanii jako pamiątki.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Kolo Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kolo
Gość
Kolo

Niby 100 lecie, ale ani nowych modeli, ani jakiejkolwiek kampanii, ciągłe zubażanie oferty, niższe pozycjonowanie, śmierć hydro i C5. Wygląda to nieciekawie. Taki prezent od PSA na 100 lecie tej zasłużonej innowacyjnej superkomfortowej niegdyś marki. A filmik żenada, niech ten krótki gniot będzie podsumowaniem tego czym jest i co znaczy Citroen dla PSA.