Oto Mega Duster! Śnieg i błoto to dla niego pestka

6 8

Renault Duster trafił do warsztatu rosyjskiego tunera VC-TUNING, gdzie przeszedł kompletną metamorfozę. Dzięki zmianom popularny SUV poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych.

Co się stanie, gdy popularny SUV trafi w ręce tunerów? Jest to sposób na powstanie naprawdę interesującego pojazdu. Mechanicy z rosyjskiej firmy VC-TUNNING zdecydowali się stworzyć model, dla którego jazda w terenie nie będzie stanowiła żadnego problemu. Projekt nazwano Mega Duster.

Renault Duster otrzymał wzmocnione nadwozie z większymi nadkolami oraz snorkel, aby bezpiecznie pokonywać brody wodne. Tunerzy zadbali o nowe, podwyższone zawieszenie, a także układ wydechowy o bardziej emocjonującym brzmieniu, który został zwieńczony dwiema końcówkami. Na koniec założono terenowe opony, których na próżno szukać w standardowej wersji SUV-a oraz belkę świetlną na dachu.

A jak jeździ model po tuningu? O tym możecie przekonać się sami oglądając poniższy film.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecmy

Może ci się spodobać również
avatar
2 Wątki komentarzy
4 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
6 Autorzy komentarzy
retsudDabPawełKrzysztofKarol Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dacia
Gość
Dacia

Generalnie to zostalo fachowo oszpecone.Taki tunning u nas na wsi 20 lat temu robili.Zle dobrane jest wszystko .Począwszy od koloru nadwozia skonczywszy na wielu spawach szwach nie potrzebnych na wydechu.

Karol
Gość
Karol

Mi też się nie podoba bo jeśli już co to dacia jako auto uważam za auto biedy dla biedaków

Krzysztof
Gość
Krzysztof

A ty czym jeździsz?

Paweł
Gość
Paweł

Zapewne jeździ gimbusem do szkoły

Dab
Gość
Dab

Racja karol . Nie ma to jak 15 letnie ałdi i wypierdziany przez niemieckiego turasa paserati. Fuj. Nawet bym ci ręki nie podał.

retsud
Gość
retsud

Eklektyzm Rosjan jest nieposkromiony. Potrafią wziąć BTR-60, założyć opony od roweru, podwójną wieżyczkę i robić drifta.