Chat with us, powered by LiveChat

Peugeot 208 jest już dostępny na zamówienie w Niemczech

0 107

Nowy Peugeot 208 trafił do niemieckiej oferty francuskiego producenta. Małego hatchbacka można rezerwować za pośrednictwem strony internetowej. Pojazd jest dostępny w sześciu kolorach nadwozia i z trzema rodzajami napędu: benzynowym, wysokoprężnym i elektrycznym.

II generacja Peugeot 208 zadebiutowała w marcu podczas salonu samochodowego w Genewie i powoli trafia na kolejne rynki. Na razie możemy zarezerwować samochód we Francji, Wielkiej Brytanii i w Niemczech. Nie znamy jeszcze ceny nowego rywala Renault Clio, nie zobaczymy też samochodu salonach dealerskich Peugeota, ale są klienci, którym to nie przeszkadza ponieważ chcą mieć ten samochód wcześniej niż inni. Produkcja małego hatchbacka, za którą jest odpowiedzialna fabryka w Trnavie na Słowacji rozpoczęła się na początku kwietnia. Dostawy do pierwszych klientów są planowane na jesień tego roku.

Nowy Peugeot 208 jest oferowany wyłącznie w wersji GT-Line w sześciu kolorach nadwozia i z trzema rodzajami napędu: silnikiem benzynowym 1.2 PureTech o mocy 100 KM, wysokoprężną jednostką 1.5 BlueHDi 100 oraz motorem elektrycznym. Elektryczna wersja 208 posiada silnik o mocy 136 KM i potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w czasie 8,1 sekundy. Maksymalna prędkość wynosi 150 km/h. Jak daleko zajedziemy na jednym ładowaniu? Według Peugeota maksymalny zasięg pojazdu wynosi 340 km. Aby naładować akumulatory w 80% potrzeba 30 min.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o