Peugeot 308 CC w wersji ekstremalnej – co sądzicie?

1 2 777

Mnóstwo wyobraźni i talentu oraz dryg do programów graficznych pozwoliły na wykonanie wyjątkowej wersji Peugeot 308 CC. Samochód jest dziełem polskiego projektanta Łukasza Syrockiego, znanego w naszym kraju tunera wirtualnego.

Łukasz Syrocki swoją pasję do motoryzacji rozpoczął już jako młody chłopiec. Od najmłodszych lat rysował i z czasem opanował swój własny sposób na samochody. Dziecięce obrazki przerodziły się w profesjonalne koncepcje a zainteresowania zaczęły zmierzać w kierunku tuningu. Obecnie Łukasz zajmuje się projektowaniem modyfikacji samochodów, ospojlerowania, a także kosmetycznych zmian w wyglądzie zewnętrznym karoserii pojazdów różnych producentów. Łukasz pracuje aktualnie nad tuningiem realnym i wirtualnym wykonuje też projekty dla firm tuningowych. Wśród prac znajdziemy marki francuskie takie jak: Peugeot czy Renault, ale nie tylko. Obiektem zainteresowań są również Nissan, Lexus, Hyundai, Alfa Romeo, Audi, a także Volkswagen.

Naszą uwagę przykuły oczywiście samochody francuskie a wśród nich ekstremalna wersja 308 CC (Extreme Bodyline Series), która już tylko w niewielkim stopniu przypomina oryginał. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych projektów Łukasza wraz z oryginalnymi modelami samochodów.

Peugeot 308 CC Extreme Bodyline Series

Oryginał

Peugeot 207

Oryginał

Renault Laguna Coupe

Oryginał

 

Peugeot 206

Peugeot 206

OryginałPeugeot 206

Źródło: LS Design

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
,, Cichy Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
,, Cichy
Gość
,, Cichy

Największe zmiany są w zderzakach maski i lampy nie powstają jak wrysunkach