Chat with us, powered by LiveChat

Peugeot 406 we wszelkich wersjach i odmianach – relacja ze zlotu

1 875

Pogoda dopisała, samochody i uczestnicy również. W jeden z pięknych czerwcowych weekendów odbył się XII Zlot Peugeot 406. Poniżej zdjęcia i relacja z tego wydarzenia.

W dniach 14-16 czerwca w miejscowości Przysucha odbył się XII Zlot Peugeot 406. Zlot pod patronatem portalu francuskie.pl ściągnął z całej polski wielu miłośników tego pięknego lwa we wszystkich wersjach, zarówno sedan, kombi jak i coupe :) Nie zabrakło także egzemplarzy po lekkim tuningu, a nawet klasycznego Peugeota 404 oraz kilku innych aut zarówno francuskich jak i innych marek.Peugeot 406

W sobotę, drugiego dnia zlotu odbyła się prezentacja aut, głosowanie oraz wręczenie pucharów w różnych kategoriach: najładniejszy sedan, najładniejsze coupe, najładniejszy Break, car audio, tuning, najładniejsza felga, oraz najładniejsze inne auto zlotu. 406-tki znane są z osiągania wysokich przebiegów, dlatego nie dziwi także kategoria: najwyższy przebieg. Zwycięzcą zostało kombi, które pokonało już 396 tys. km i z pewnością jeszcze ładne kilka setek tys. ma przed sobą. Najładniejszym samochodem nie będącym 406-tką został Peugeot 404. Sponsorem nagród był nasz dziennik Francuskie.pl.

Poniżej kilka zdjęć z imprezy, gdyby ktoś chciał obejrzeć więcej zapraszamy na: 406-klub.pl.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
kurgan Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kurgan
Gość
kurgan

Widać na wspólnym zdjęciu, że ludzie z klasą jeżdżą Peugeotami. Ani jednego Janusza w sandałach i białych skarpetkach! Pozdrawiam wszystkich :)