Peugeot e-208 zadebiutuje podczas targów Fleet Market w Warszawie

0 230

Podczas tegorocznych targów Fleet Market zadebiutuje nowy Peugeot e-208. Wydarzenie odbędzie się 20 listopada w hali Global EXPO w Warszawie.

To już jedenaste targi Fleet Market. Odbędą się już 20 listopada br. w hali Global EXPO przy ul. Modlińskiej w Warszawie. Organizowane są z myślą o przedsiębiorcach, osobach odpowiedzialnych za politykę samochodową w firmach oraz o wszystkich, którzy są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów firmowych i usług flotowych. Blisko 10 tysięcy gości będzie miało okazję zobaczyć prawie 200 nowości motoryzacyjnych, a wśród nich nowego elektrycznego Peugeot e-208.

Oprócz tej premiery, na stoisku marki spod znak ulwa można będzie obejrzeć benzynową wersję nowego Peugeot 208, a także modele: 508 SW, SUV-y: 3008 (który w 2017 roku zdobył prestiżową nagrodę Car of the Year), 5008, 308 oraz Peugeot Riftera.

Nowy Peugeot e-208, w 100% elektryczny

Polską premierę nowego e-208 zaplanowano na godzinę 10:30.

Wersja w 100% elektryczna uzupełnia gamę 208 dostępną już w wersjach z silnikiem spalinowym: benzynowym i wysokoprężnym. Oferta zróżnicowanych układów napędowych w ramach jednego modelu wynika ze strategii marki „Power of choice”. Założeniem tej strategii jest, aby klient mógł wybrać nowego Peugeot 208 z najbardziej odpowiadającym jego potrzebom układem napędowym, nie rezygnując w żadnym z przypadków z walorów stylistycznych ani z wyposażenia. Wpisuje się to w wizję marki #UNBORINGTHEFUTURE, w której wejście w erę transformacji energetycznej nie oznacza rezygnacji z przyjemności użytkowania samochodu.

Wersja elektryczna 208, która powstała na bazie najnowszej generacji platformy Groupe PSA określanej skrótem CMP (Common Modular Platform) oferuje więc, podobnie jak wersje z tradycyjnym napędem, nowatorską stylistykę, ale również inne nowości, jak nowej generacji system Peugeot i-Cockpit® 3D (składa się na niego: kompaktowa kierownica, zegary na linii wzroku kierowcy ukazujące informacje na dwóch poziomach oraz ekran dotykowy o przekątnej 7” lub 10”, w zależności od wersji wyposażenia), a także liczne systemy wspomagania prowadzenia, które pochodzą z wyższych segmentów rynku. Platforma CMP zapewnia również większy komfort akustyczny i termiczny w kabinie oraz zmniejszenie drgań.

Źródło: Peugeot Polska

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o